Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 9., péntek:      

M4 Sport
14.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnok-Falco, Budapest
17.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Debrecen-Körmend, Budapest
19.45: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd Zsóry-Kisvárda Master Good

Sport 1
18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Darmstadt
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Freiburg

Sport 2
20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, országúti kerékpár, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Eurosport 2
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Digisport 1
16.25: Kosárlabda, női Európa Kupa, elődöntő, Atomerőmű-Reyer Venezia, Szekszárd
20.15: Tenisz, WTA-torna, Bogotá
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lille

Digisport 2
17.00 és 22.15: Tenisz, WTA-torna, Bogotá
20.25: Kosárlabda, női Európa Kupa, elődöntő, Valencia-Carolo Basket, Szekszárd

Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler1 TV
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Wolverhampton Wanderers

Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Elche

ARENA 4
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Watford-Reading

 

Április 10., szombat:      

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB I, MTK-Budafok
17.00: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Újpest
19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia

M4 Sport+
14.00: Vízilabda, női ob I, FTC-BVSC
15.45: Röplabda, férfi Extraliga, döntő, 3. mérkőzés, Pénzügyőr-Kaposvár
17.45: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 7. mérkőzés, Brassó-Csíkszereda
20.45: Vízilabda, női ob I, UVSE-Dunaújváros

Sport 1
02.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New Orleans Pelicans-Philadelphia 76ers
13.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kristiansand – Rosztov-Don
15.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Metz-Brest
17.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Győr-Buducnost

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Paderborn-Bochum
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Union Berlin
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund
21.00: Küzdősport, UFC, Marvin Vettori-Kevin Holland, Las Vegas

Eurosport 1
10.55: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva
15.30: Kerékpár, országúti kerékpár, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva
23.00: Curling, világbajnokság, férfi elődöntő, Calgary

Eurosport 2
15.30: Autósport, Formula E, 1. futam, Róma

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leeds United
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-AC Milan
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Torino

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Crotone
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá
21.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler1 TV
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Aston Villa
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Cádiz
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Alavés
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Levante
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-FC Barcelona

ARENA 4
02.45: Küzdősport, ketrecharc, Bader-Machida
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Millwall-Swansea
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály
20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Florida Panthers 

 

Április 11., vasárnap:      

M4 Sport
12.15: Labdarúgás, NB II, Debreceni VSC-Nyíregyháza
14.30: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Paks
17.00: Labdarúgás, NB I, ZTE-Honvéd
19.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Ludovika Aréna

M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, román bajnokság, Sepsiszentgyörgy-FCSB
16.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, FC DAC 1904-Slovan Bratislava
18.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE, Szigetszentmiklós
20.15: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Veszprémi KKFT – MOL-Pick Szeged, Szigetszentmiklós

Sport 1
02.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers
13.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Kristiansand – Rosztov-Don
15.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, CSZKA Moszkva-CSM Bucuresti
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Boston Celtics

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Leipzig
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Mainz

Eurosport 1
12.30: Autósport, Formula E, 2. futam, Róma
15.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Marbella
16.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Newcastle United
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Leicester City
17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogotá, döntő
19.25: Kosárlabda, női Európa Kupa, döntő, Szekszárd

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nantes
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Bologna
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Angers

Spíler1 TV
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Arsenal

Spíler2 TV
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Osasuna
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Granada
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Atlético Madrid

ARENA 4
03.00: Ökölvívás, profi gála, Ennis-Lipinets
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Rapid Wien-Salzburg

Forrás: MTI