Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Április 10., szombat: 

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó: Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica (montenegrói) 18.00     

Férfi NB I: Sport36-Komló – Dabasi KC VSE 18.00 Grundfos Tatabánya KC-Ceglédi KKSE 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
A 3. helyért, 1. mérkőzés: Uni Győr MÉLY-ÚT – Aluinvent DVTK 17.00     

Az 5-8. helyért, 3. mérkőzés: Ludovika-FCSM Csata – TFSE-MTK 17.00     

A 9-12. helyért: PINKK-Pécsi 424 – ELTE BEAC Újbuda 15.00 ZTE Női Kosárlabda Klub-VBW CEKK Cegléd 17.00     

Férfi NB I:

A 9-14. helyért: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Kaposvári KK 17.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 28. forduló:
MTK Budapest-Budafoki MTE 14.45
MOL Fehérvár FC-Újpest FC 17.00
Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, döntő, 3. mérkőzés:
LV Sport Pénzügyőr SE-Fino Kaposvár 15.45

Sportlövészet
50 méteres Európa-bajnoki válogató (Komárom), női összetett puska 3×40  – 09.30

Gyortüzelő pisztoly Európa-bajnoki válogató (Eger) 09.30

Vízilabda
Eurokupa, elődöntő, visszavágó:
Szolnoki Dózsa-Crvena zvezda (szerb) 18.00

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 26. forduló:
Debreceni VSE-KSI SE 11.00
PannErgy-Miskolci VLC – Kaposvári VK 16.00
BVSC Zugló – A-Híd VasasPlaket 17.00
Metalcom Szentes-Szeged 18.00
Budapesti Honvéd SE – Tigra-ZF-Eger 19.00

 

Április 11., vasárnap: 

Kézilabda
Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Szigetszentmiklós-Elődöntők:
Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE 18.00
Veszprémi KKFT – MOL-Pick Szeged 20.15

Női NB I:
MTK Budapest – Boglári Akadémia-SZISE 16.00

Kosárlabda
Női Európa Kupa, négyes döntő, Szekszárd, helyosztók: bronzmérkőzés 16.30 döntő 19.30     

Zsíros Tibor férfi Magyar Kupa, helyosztók (Ludovika Aréna): bronzmérkőzés 16.30 döntő 19.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 32. forduló:
Debreceni VSC-Nyíregyháza Spartacus FC 12.15
Gyirmót FC Győr-Pécsi MFC 16.30
Szentlőrinc-Békéscsaba 1912 Előre, Kozármisleny 16.30
Budaörs-WKW ETO FC Győr, Tatabánya 16.30
Szolnoki MÁV FC-Soroksár SC 17.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Kaposvári Rákóczi 17.00
Vasas FC-FC Ajka 17.00
Szombathelyi Haladás-Kolorcity Kazincbarcika SC 17.00
BFC Siófok-Dorogi FC 17.00
Aqvital FC Csákvár-DEAC 17.00

OTP Bank Liga, 28. forduló:
Diósgyőri VTK-Paksi FC 14.30
ZTE FC-Budapest Honvéd 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga, az 5-8. helyért, 8. forduló:
Dág KSE-Kistext 16.00
MÁV Előre Bericap-Dunaújvárosi KSE, Güntner Aréna, Tata 18.00
Kecskeméti RC-DEAC 19.00

Sportlövészet
25 méteres Európa-bajnoki válogató (Fehéri úti Nemzeti Lőtér), női sportpisztoly 9.00
50 méteres Európa-bajnoki válogató (Komárom), férfi összetett puska 3×40 9.30

Forrás: MTI