Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki és szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Március 12., péntek:      

Sport 1
18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Bochum-Hamburg
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Borussia Mönchengladbach

Sport 2
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Borussia Dortmund-Metz

Eurosport 1
13.20: Alpesisí, női világkupa, műlesiklás, 1. futam, Are
14.30: Kerékpározás, World Tour, Párizs-Nizza
16.00: Alpesisí, női világkupa, műlesiklás, 2. futam, Are
17.30: Sílövészet, világkupa, női sprint, Nove Mesto
20.50: Hódeszka, világkupa, Aspen

Eurosport 2
13.30: Kerékpározás, World Tour, tirrén-adriai körverseny
18.00: Golf, The Players Championship, Ponte Vedra Beach

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Crotone
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Spezia

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, elődöntők
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Olympique Lyon

Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Aston Villa

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia

Arena 4
17.30: Hódeszka, világkupa, Aspen, slopestyle
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Blackburn Rovers-Brentford

 

Március 13., szombat:      

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Kisvárda Master Good
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Zalaegerszegi TE FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd

M4 Sport+
14.00: Vízilabda, női ob I, III. ker. TVE-Szeged SZTE
15.45: Röplabda, női Magyar Kupa, elődöntő, UTE-Fatum Níregyháza
18.45: Röplabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Swietelsky-BRSE – 1.MCM Diamant-Kaposvár

Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO KC-Bietigheim
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, FTC-Rail Cargo Hungaria-Buducsnoszt
20.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-New York Knicks

Sport 2
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Sandhausen-Düsseldorf
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hertha BSC

Eurosport 1
09.20 és 12.25: Alpesisí, világkupa, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás
10.30 és 13.30: Alpesisí, világkupa, Are, női műlesiklás, 1. futam
11.30 és 15.25: Sífutás, világkupa
14.45: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, férfi üldözéses verseny
17.20: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, női üldözéses verseny
20.50: Hódeszka, világbajnokság, Aspen

Eurosport 2
07.50: Szabadstílusú sí, világkupa, mogul, Almati
09.20: Szabadstílusú sí, világkupa, síkrossz, Sunny Valley
13.20: Kerékpár, Párizs-Nizza
15.05: Kerékpár, Tirreno Adriatico
19.00: Golf, Players Championship, Ponte Vedra Beach

Digisport 1
02.00: Tenisz, WTA-torna, Guadalajara
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-West Bromwich Albion
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Fiorentina
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester City

Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, döntő
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Udinese

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo – Hellas Verona
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Brest

Spíler 1
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Chelsea

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Cádiz CF
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Elche
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid

Arena4
09.00: Szabadstílusú sí, világkupa, síkrossz, Sunny Valley
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Luton Town-Swansea City
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Wycombe Wanderers-Preston North End
19.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-New York Rangers 

 

Március 14., vasárnap:

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, NB II, Pécsi MFC-Debreceni VSC
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Paksi FC
19.00: Labdarúgás, OTP bank Liga, Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC

M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Budafoki MTE
15.55: Röplabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
18.45: Röplabda, női Magyar Kupa, döntő

Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Brest-Esbjerg
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Odense-Vipers Kristiansand
21.00: Kosárlabda, NBA, Golden State Warriors-Utah Jazz
23.30: Kosárlabda, NBA, Philadelphia 76ers-San Antonio Spurs

Sport 2
13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Arminia Bielefeld
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Hoffenheim

Eurosport 1
09.20 és 12.20: Alpesisí, vk, Kranjska Gora, férfi műlesiklás
10.25 és 13.30: Sílövészet, vk, Nove Mesto
15.10: Kerékpár, World Tour

Eurosport 2
08.05 és 10.25: Sífutás, világkupa
16.00. Tenisz, ATP500-as torna, Dubaj
20.00: Golf, Players Championship, Ponte Vedra Beach

Digisport 1
02.00: Tenisz, WTA-torna, Guadalajara, döntő
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sampdoria
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham United

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Montpellier
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Sheffield United
17.25: Jégkorong, osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Napoli

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Lille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Nantes

Spíler 1
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham Hotspur

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Sociedad
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal CF
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis

Arena4
03.00: Ökölvívás, profi gála, Uncasville, Benavidez-Ellis
08.00: Szabadstílusú sí, világkupa, mogul, Almati
13.15: Labdarúgás, angol másodosztály, Sheffield Wednesday-Norwich
16.00: Labdarúgás, angol harmadosztály, Tranmere Rovers-Sunderland
20.30: NASCAR, 5. futam, Phoenix500

Forrás: MTI