Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Március 13., szombat:      

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók: Győri Audi ETO KC-SG BBM Bietigheim (német) 16.00 FTC-Rail Cargo Hungaria – Buducnost Podgorica (montenegrói) 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – OSE Lions 17.00
Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Atomerőmű SE 18.00
PVSK-VEOLIA – Alba Fehérvár 18.00
Szolnoki Olajbányász-Sopron KC 18.00
Zalakerámia ZTE KK-Jászberényi KSE 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló: Újpest FC-Kisvárda Master Good 14.45 MTK Budapest-ZTE FC 17.00 Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 19.30

Röplabda
Női Magyar Kupa, Ludovika Aréna:
Elődöntő:
UTE-Fatum Nyíregyháza 16.00
Swietelsky-BRSE – 1.MCM-Diamant Kaposvár 19.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok 11.45

Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti kard világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok) – női 64-es tábla 9.00, férfi 64-es tábla 13.00, négyes döntők 17.00

Vízilabda
Női Euroliga, negyeddöntő, visszavágó:
Dunaújváros-SIS Roma (olasz) 17.30
UVSE-CN Mataro (spanyol) 19.30

 

Március 14., vasárnap:      

Jégkorong
Szlovák liga, alapszakasz:
DVTK Jegesmedvék-HC Kosice (szlovák) 17.30

Kézilabda
Férfi Eurokupa, 4. forduló: Magyarország-Szlovákia, Győr 15.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló: Mezőkövesd Zsóry FC-Budafoki MTE 14.05 Ferencvárosi TC-Paksi FC 17.00 Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC 19.15

Merkantil Bank Liga NB II, 29. forduló:
Pécsi MFC-Debreceni VSC 12.45
DEAC – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 14.30
Soroksár SC-Budaörs 14.30
Dorogi FC-Szombathelyi Haladás, Tatabánya 14.30
Kolorcity Kazincbarcika SC-Békéscsaba 1912 Előre 14.30
Nyíregyháza Spartacus FC-Szentlőrinc 14.30
Vasas FC-Gyirmót FC Győr 17.00
FC Ajka-Szolnoki MÁV FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-BFC Siófok 17.00
WKW ETO FC Győr-Aqvital FC Csákvár 17.00

Röplabda
Női Magyar Kupa, Ludovika Aréna: a 3. helyért 16.00   döntő 19.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok 9.45

Vívás
Gerevich-Kovács-Kárpáti kard világkupaverseny, Budapest (BOK Csarnok) – női csapatverseny 32-es tábla 9.00, férfi csapatverseny 32-es tábla 14.00, női bronzmérkőzés 17.00, férfi bronzmérkőzés 18.00, döntők 19.00

Forrás: MTI