Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

December 4., péntek:      

M4 Sport
14.25 és 18.25: Forma-1, Szahíri Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
16.30: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Basket Landes
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Újpest

Sport 1
17.30: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Magyarország-Horvátország
20.15: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Hollandia-Szerbia

Sport 2
17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Kasimpasa
19.30: Biliárd, Mosconi-kupa, Európa-Egyesült Államok

Eurosport 1
15.25: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
16.45 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Eurosport 2
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
17.50: Szabadstílusú sí, vk, Ruka

Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Marseille

Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár-Innsbruck

Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Bilbao-Celta

ARENA4
18.00: Szabadstílusú sí, vk, Ruka

 

December 5., szombat:      

M4 Sport
12.10 és 13.05: Forma-2, időmérő edzés és 1. futam, Szahír
14.55 és 18.00: Forma-1, Szahíri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.15: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Gyöngyös
20.45: Vízilabda, ob I, Miskolc-Szentes

M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Mezőkövesd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Kisvárda

Sport 1
12.30: Jégkorong, KHL, Szalavat-Dinamo
15.45: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Lengyelország-Románia
18.00: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Németország-Norvégia
20.15: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Sőpanyolország-Svédország

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Hannover
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern-Leipzig

Eurosport 1
09.20: Szánkó, vk, Altenberg
10.15 és 13.20: Alpesi sí, férfi vk, Santa Caterina
11.30: Alpesi sí, női vk, St. Moritz
15.00: Sílövészet, női vk, Kontiolahti
16.30: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
19.50: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Eurosport 2
13.10: Sílövészet, férfi vk, Kontiolahti
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Lazio
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Bologna

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Everton
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Fulham
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, WHU-MU
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG

Spíler1 TV
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leeds

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Getafe
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético-Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Barcelona

ARENA4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Reading-Nottingham
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Admira-Salzburg
21.30: Amerikaifutball, NCAA

 

December 6., vasárnap:      

M4 Sport
13.15: Forma-2, 2. futam, Szahír
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK
18.10: Forma-1, Szahíri Nagydíj, futam

M4 Sport+
14.20: Jégkorong, Erste Liga, Titánok-Vasas
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MOL Fehérvár
19.25: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Budaörs-DVSC

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Göppingen
15.15: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Szerbia-Magyarország
18.15: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Horvátország-Hollandia
20.15: Kézilabda, női Eb, csoportkör, Montenegró-Dánia

Sport 2
03.00: Ökölvívás, profi gála, Dallas
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Paderborn-Nürnberg
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Stuttgart
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Leverkusen

Eurosport 1
09.50 és 12.45: Alpesi sí, férfi vk, Santa Caterina
11.00: Alpesi sí, női vk, St. Moritz
15.00: Sílövészet, női vk, Kontiolahti
16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Eurosport 2
12.35: Sílövészet, férfi vk, Kontiolahti
14.05: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Digisport 1
08.25: Atlétika, Valencia Marathon
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Cagliari
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Sassuolo
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Samp-Milan

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Napoli
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon

Digisport 3
08.50 és 12.10: Autósport, Mikulás-rali
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Brest
17.10: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Kosice

Spíler1 TV
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA-C. Palace
15.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield-Leicester
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Wolverhampton

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Huesca
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Betis
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Elche
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad

ARENA4
01.30: Amerikaifutball, NCAA
09.00: Szabadstílusú sí, vk, Ruka
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Rangers
15.30: Kézilabda, francia bajnokság, Dunkerque-Nantes
19.00: Amerikaifutball, NFL, Tennessee-Cleveland
22.15: Amerikaifutball, NFL, Green Bay-Philadelphia

Forrás: MTI