Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

December 5., szombat:      

Kézilabda
Férfi NB I: Balatonfüredi KSE – HE-DO B.Braun Gyöngyös 16.15 SBS-Eger – Ceglédi KK SE 18.00 Grundfos Tatabánya KC – Sport36-Komló 18.00 Csurgói KK-Budakalász 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Jászberényi KSE-Egis Körmend 16.00 DEAC-Alba Fehérvár 17.00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK 18.00 Atomerőmű SE – PVSK-VEOLIA 18.00 OSE Lions – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00     

Női NB I: Atomerőmű KSC Szekszárd-VBW CEKK Cegléd 17.00 ZTE Női Kosárlabda Klub – Uni Győr MÉLY-ÚT 18.00 PEAC-Pécs – TFSE-MTK 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 13. forduló: ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC 14.45 Diósgyőri VTK-Ferencvárosi TC 17.00   Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC-LV Sport Pénzügyőr SE 15.00

Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-Fatum Nyíregyháza, Illyés-Aramis Sportcsarnok, Budaörs 17.00
Swietelsky-BRSE – UTE 17.00

Vízilabda
Eurokupa, csoportkör, G csoport (Szolnok):
Szolnoki Dózsa-Strasbourg (francia) 18.00  

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 14. forduló:
KSI SE-Budapesti Honvéd SE 11.30
Kaposvári VK-UVSE Hunguest Hotels 16.00
Szeged-PVSK Mecsek Füszért 16.00
A-Híd VasasPlaket – Debreceni VSE 18.00
PannErgy-Miskolci VLC – Metalcom Szentes 20.45

December 6., vasárnap:     

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz: Titánok-Opten Vasas HC, Győr 14.30     

Szlovák liga, alapszakasz: DVTK Jegesmedvék-HC Kosice (szlovák) 17.15

Kézilabda
Férfi NB I: Veszprémi KKFT – MOL-Pick Szeged 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 13. forduló: Budapest Honvéd-MTK Budapest, Szusza Ferenc Stadion 15.15   Paksi FC-MOL Fehérvár FC 17.30

Merkantil Bank Liga NB II, 20. forduló: DEAC-Soroksár SC 13.00 Dorogi FC-Pécsi MFC 13.00 WKW ETO FC Győr-FC Ajka 13.00 Nyíregyháza Spartacus FC-Kaposvári Rákóczi FC 13.00
Békéscsaba 1912 Előre – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 13.00 Aqvital FC Csákvár-Gyirmót FC Győr 13.00
Szentlőrinc-Szolnoki MÁV FC, Kozármisleny 13.00 Kolorcity Kazincbarcika SC-Vasas FC 17.00 Budaörs-Debreceni VSC, Tatabánya 19.30

Rali
Mikulás-rali, az országos bajnokság 6., utolsó futama, Veszprém 8.00

Vízilabda
Eurokupa, csoportkör, G csoport (Szolnok):
Szolnoki Dózsa-Apollon Szmirnisz (görög) 11.00

Forrás: MTI