Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Május 14., péntek:      

M4 Sport
09.00: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, páros és vegyes páros szabadprogram, döntő, Budapest
12.00: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 3 m, selejtező, Budapest
16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 3. szakasz
19.00: Röplabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Izrael
20.25: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 3 m, döntő, Budapest

Eurosport 1
12.45: Kerékpár, Giro d’Italia, 7. szakasz

Eurosport 2
10.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
21.30: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

Spíler 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche

Arena 4
09.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto3, 1. és 2. szabadedzés
09.45 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés
10.45 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Moto2, 1. és 2. szabadedzés
20.00: Kézilabda, francia férfibajnokság, Nimes-Toulouse
22.15: Autósport, IndyCar, 5. futam, GMR Grand Prix, Indianapolis, időmérő

 

Május 15., szombat:      

M4 Sport
11.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
14.30: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, csapatverseny
16.05: Kerékpár, Tour de Hongrie, 4. szakasz
18.05: Műugrás, Európa-bajnokság, női 3 m, döntő
19.00: Röplabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Dánia
20.50: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi szinkrontoronyugrás

M4 Sport+
14.15: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, DVSC-Schaeffler – Kisvárda Master Good SE
16.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC
18.30: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Bayern München
18.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Balingen
23.30: Kosárlabda, NBA, beiktatás a Hírességek Csarnokába
 
Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem Tuti+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-1. FC Köln
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Fenerbahce
22.00: Baseball, MLB, Minnesota Twins-Oakland Athletics

Eurosport 1
12.35: Kerékpár, Giro d’Italia, 8. szakasz

Eurosport 2
13.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Róma
21.00: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

Digisport 1
08.20: Autósport, Ózd-Eger-rali
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Atalanta
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale
20.25: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Lazio

Digisport 2
12.00: Autósport, Ózd-Eger-rali
15.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Fulham
20.55: Labdarúgás, Premier League, Brighton-West Ham United

Digisport 3
15.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

ARENA4
09.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
09.45: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.45: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő
13.15: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő
20.40: IndyCar, 5. futam, Indianapolis

 

Május 16., vasárnap:     

M4 Sport
09.30: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, 25 km
11.30 és 15.00: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
16.00: Röplabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Franciaország
18.30: Labdarúgás, NB II, Vasas-Győr

M4 Sport+
15.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
18.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

Sport 1
04.00: UFC
15.00: Lóverseny, Kincsem Tuti+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Osnabrück-Hamburg
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Dortmund
21.30: Kosárlabda, NBA, New Orleans Pelicans-Los Angeles Lakers

Sport 2
02.00: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Phoenix Suns
14.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Leipzig
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Wolfsburg

Eurosport 1
12.10: Kerékpár, Giro d’Italia, 9. szakasz

Eurosport 2
11.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
13.00: Tor de Hongrie
21.00: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

Digisport 1
10.05: Autósport, Ózd-Eger-rali
12.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Aston Villa
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Sampdoria
17.25: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Liverpool

Digisport 2
14.30: Tenisz, WTA-torna
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Sassuolo
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Reims

Digisport 3
13.50 és 17.35: Autósport, Ózd-Eger-rali
14.55: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Crotone

ARENA4
01.15: Jégkorong, NHL, playoff, Boston Bruins-Washington Capitals
10.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoE, futam
11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam
14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, futam
17.00: Kézilabda, francia bajnoka, Istres-Nantes
20.00: NASCAR, 13. futam, Dover International Speedway

Forrás: MTI