Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Március 27., szombat:      

Kézilabda
Férfi NB I: Csurgói KK-Veszprémi KKFT 18.00     

Női NB I: FTC-Rail Cargo Hungaria – Dunaújvárosi Kohász KA 14.05 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – DVSC Schaeffler 16.00 Érd-Győri Audi ETO KC 16.00 Hungast Szombathelyi KKA – Boglári Akadémia-SZISE 16.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 17.00
Jászberényi KSE – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.00
Atomerőmű SE-Kaposvári KK 18.00
Debreceni EAC – PVSK-Veolia 18.00
OSE Lions-Egis Körmend 18.00
Sopron KC-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Szolnoki Olajbányász – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00

Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Vasas Akadémia-Sopron Basket 18.00
A 9-12. helyért:
ELTE BEAC Újbuda – ZTE NKK 16.00
PINKK-Pécsi 424 – VBW CEKK Cegléd 18.00

Öttusa
Olimpiai kvalifikációs öttusa világkupaverseny, Budapest (Közszolgálati Egyetem, Nemzeti Lovarda) – férfi döntő – úszás 8.30, vívás 9.30, lovaglás 14.30, kombinált szám 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga:
Elődöntő, 4. mérkőzés:
MAFC-BME – Fino Kaposvár, Folyondár utca 18.00
Rájátszás az 5-8. helyért, 4. forduló:
MÁV Előre Bericap-Dág KSE, Tata 16.00

Női Extraliga:
Elődöntő, 3. mérkőzés:
Swietelsky-Békéscsabai RSE – 1. MCM-Diamant Kaposvár 18.00
Az 5-8. helyért, 3. mérkőzések:
Újpesti TE-Diósgyőri VTK 18.00
MTK Budapest-Szent Benedek RA, Budaörs 19.00

Torna
Szerenkénti országos bajnokság, nők, Központi Tornacsarnok 10.30

Úszás
Országos bajnokság, Duna Aréna, döntők 9.30

Vízilabda
Női világliga, európai selejtező, Tüskeuszoda: Hollandia-Oroszország 18.00     

Női felkészülési mérkőzés: Magyarország-Spanyolország 20.00

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 23. forduló:
OSC-Tatabánya 11.00
FTC-Telekom Waterpolo – Metalcom Szentes 16.00
Kaposvári VK-BVSC Zugló 16.00
A-Híd VasasPlaket – PVSK Mecsek Füszért 18.00
Szolnoki Dózsa-Budapesti Honvéd SE 18.00
Tigra-ZF-Eger – UVSE Hunguest Hotels 18.00
Szeged-Debreceni VSE 19.00

 

Március 28., vasárnap:      

Kézilabda
Férfi NB I: SBS-Eger – Dabasi KC VSE 18.00 Balatonfüredi KSE – Orosházi FKSE-Linamar 18.00     

Női NB I: Váci NKSE-Alba Fehérvár KC 16.00

Kosárlabda
Női NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzések (ha szükségesek):
Sopron Basket-Vasas Akadémia 18.00
Aluinvent DVTK – PEAC-Pécs 18.00

Öttusa
Olimpiai kvalifikációs öttusa világkupaverseny, Budapest (Közszolgálati Egyetem, Nemzeti Lovarda) – vegyes váltó – úszás 10.00, vívás 11.00, lovaglás 15.00, kombinált szám 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga, rájátszás az 5-8. helyért, 4. forduló:
Dunaújvárosi KSE-Debreceni EAC 17.30
Kecskeméti RC-Kistext SE 19.00

Női Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés:
Fatum Nyíregyháza-Vasas Óbuda 18.00

Torna
Szerenkénti országos bajnokság, férfiak, Központi Tornacsarnok 10.30

Forrás: MTI