Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Március 6., szombat:      

Atlétika
Téli dobó országos bajnokság, Szombathely, 13.30

Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő, 3. mérkőzések:
Opten-Vasas HC – Corona Brasov Wolves (romániai) 17.40
MAC HKB Újbuda – FTC-Telekom 18.00
UTE-DEAC 18.30

Kézilabda
Férfi NB I:
Telekom Veszprém – Sport36-Komló 14.00

Női NB I:
MTK Budapest-Váci NKSE 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
DEAC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Jászberényi KSE-OSE Lions 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.00
Sopron KC-Egis Körmend 18.00
Szolnoki Olajbányász – PVSK-VEOLIA 18.00
Zalakerámia ZTE KK-Kaposvári KK 18.00
Atomerőmű SE-Alba Fehérvár 18.00

Női NB I:
Uni Győr MÉLY-ÚT – Vasas Akadémia 17.00
Aluinvent DVTK-Sopron Basket 18.00
Atomerőmű KSC Szekszárd – ELTE BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 28. forduló:
Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC 14.00

OTP Bank Liga, 25. forduló:
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Újpest FC 19.30

Sportlövészet
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Fehér úti Nemzeti Lőtér), női puska összetett 3×40 9.00, döntő 16.30

Súlyemelés
Savaria Kupa, Szombathely 10.00

Vízilabda
Férfi Eurokupa, nyolcaddöntő, visszavágó:
Szolnoki Dózsa-Primorac Kotor (montenegrói) 18.00
OSC – Pays D’Aix Natation (francia) 19.00

Március 7., vasárnap: 

Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő, 4. mérkőzések:
Opten-Vasas HC – Corona Brasov Wolves (romániai) 17.40
MAC HKB Újbuda – FTC-Telekom 18.00
UTE-DEAC 18.30

Kézilabda
Férfi NB I: Balatonfüredi KSE – MOL-Pick Szeged 14.05
Veszprémi KKFT-Grundfos Tatabánya KC 18.00 Orosházi FKSE-Linamar – SBS-Eger 18.00 Dabasi KC VSE-Ceglédi KKSE 18.30

Kosárlabda
Női NB I:
PINKK-Pécsi 424 – VBW CEKK Cegléd 15.00    

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 25. forduló: Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good, Új Hidegkuti Nándor Stadion 16.00 ZTE FC-Ferencvárosi TC 18.00 Budafoki MTE-MOL Fehérvár FC 20.00

Merkantil Bank Liga NB II, 28. forduló:
Budaörs-Pécsi MFC, Tatabánya 14.30
BFC Siófok-FC Ajka 14.30
Szolnoki MÁV FC-Vasas FC 14.30
Gyirmót FC Győr – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 14.30
Békéscsaba 1912 Előre-WKW ETO FC Győr 14.30
Aqvital FC Csákvár-Nyíregyháza Spartacus FC 14.30
Szentlőrinc-Dorogi FC, Kozármisleny 14.30
Szombathelyi Haladás-Soroksár SC 17.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-DEAC 17.00

Röplabda
Férfi Magyar Kupa, Ludovika Aréna:
Bronzmérkőzés:
Kecskeméti RC – Vegyész RC Kazincbarcika 16.00  
Döntő:
LV Sport Pénzügyőr SE – Fino Kaposvár SE 19.00

Női Extraliga, negyeddöntő, 3. mérkőzés:
1.MCM-Diamant Kaposvár – MTK Budapest 16.00

Sportlövészet
25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Fehér úti Nemzeti Lőtér), férfi puska összetett 3×40 9.00, döntő 16.30

Forrás: MTI