Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 27., szombat: 

Kézilabda

Férfi NB I:
Budakalász – Orosházi FKSE-Linamar 17.00
Sport36-Komló – Dabasi KC VSE 18.00
Grundfos Tatabánya KC-Csurgói KK 18.00
Ceglédi KKSE-Balatonfüredi KSE 18.00
Telekom Veszprém – SBS-Eger 18.00

Női NB I:
Siófok KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – Boglári Akadémia-SZISE 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Sopron KC 17.00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – OSE Lions 18.00 Kaposvári KK-Szolnoki Olajbányász 18.00 PVSK-VEOLIA – Atomerőmű SE 18.00 Zalakerámia ZTE KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00 Egis Körmend-Jászberényi KSE 18.00 Alba Fehérvár-DEAC 20.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 23. forduló:
Budafoki MTE-Kisvárda Master Good 14.45
Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd 17.00
MTK Budapest-Ferencvárosi TC 19.30

Öttusa
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest  – női selejtező 9.30, utolsó csoport kombinált száma 19.30 (Nemzeti Közszolgálati Egyetem uszodája, BOK Csarnok)

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 20. forduló:
KSI SE – A-Híd VasasPlaket 11.00
Debreceni VSE – Tigra-ZF-Eger 16.00
Tatabánya – PVSK Mecsek Füszért 16.00
UVSE Hunguest Hotels-Budapesti Honvéd SE 16.00
Kaposvári VK-Szegedi VE 16.00

Február 28., vasárnap: 

Jégkorong
Szlovák liga, alapszakasz:
DVTK Jegesmedék-HC Banska Bystrica (szlovák) 17.30

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, a 6. fordulóból elhalasztott mérkőzés, A csoport: MOL-Pick Szeged – Flensburg-Handewitt (német) 18.00     

Női NB I: Motherson Mosonmagyaróvári KC-DVSC Schaeffler 15.00 Alba Fehérvár KC-MTK Budapest 18.00 Kisvárda Master Good SE-Győri Audi ETO KC 18.00

Kosárlabda
Killik László Női Magyar Kupa, helyosztók, Gabányi László Sportcsarnok (Budapest): bronzmérkőzés 17.00 döntő 19.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 23. forduló:
Paksi FC-Újpest FC 14.30
ZTE FC-MOL Fehérvár FC 17.00

Merkantil Bank Liga NB II, 26. forduló: Aqvital FC Csákvár-Soroksár SC 14.00 Szentlőrinc-Pécsi MFC 14.00 Budaörs-FC Ajka, Tatabánya 14.00 BFC Siófok – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 14.00 Szolnoki MÁV FC-Gyirmót FC Győr 14.00 Békéscsaba 1912 Előre-Dorogi FC 14.00 WKW ETO FC Győr-DEAC 14.00 Kolorcity Kazincbarcika SC-Nyíregyháza Spartacus FC 14.00
Szombathelyi Haladás-Kaposvári Rákóczi FC 17.00 Debreceni VSC-Vasas FC 19.30

Öttusa
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest – férfi selejtező 8.30, utolsó csoport kombinált száma 19.30 (Nemzeti Közszolgálati Egyetem uszodája, BOK Csarnok)

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Fino Kaposvár-Dunaújvárosi KSE 16.00
Kecskeméti RC-DEAC 18.00                

Női Extraliga, negyeddöntő:
2. mérkőzés:
MTK Budapest – 1. MCM-Diamant Kaposvár 19.00
3. mérkőzés:
Fatum Nyíregyháza-DVTK 18.00

Forrás: MTI