Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Február 26., péntek:     

M4 Sport
15.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, elődöntő, PEAC-Pécs – Aluinvent DVTK, Budapest
17.30: Vízilabda, ob I, BVSC-Zugló – FTC-Telekom Waterpolo
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC

Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt

Sport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Denizlispor
19.00: Tenisz, ATP-torna, Córdoba

Eurosport 1
10.05: Északisí-világbajnokság, északi összetett, férfi normálsánc, Oberstdorf
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
13.55 és 21.30: Sznúker, The Players Championship
17.30: Északisí-világbajnokság, síugrás, női csapatverseny, Oberstdorf
20.25: Északisí-világbajnokság, férfiak, síugrás, selejtező, Oberstdorf

Eurosport 2
15.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, 10 km-es sífutás, Oberstdorf
17.30: FIA Formula-E bajnokság, Szaúd-Arábia, első futam
19.55: Sznúker, The Players Championship

Digisport 1
09.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
12.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Sassuolo

Digisport 2
19.10: Jégkorong, osztrák bajnokság, Hydro Fehérvár AV19-Bolzano

Digisport 3
20:55: Labdarúgás francia bajnokság, Rennes-Nice
    
Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Athletic Bilbao

ARENA 4
10.15, 16.00 és 17.15: Északisí-világbajnokság, Oberstdorf
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Derby County-Nottingham Forest

Február 27., szombat:      

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Kisvárda
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Honvéd
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Ferencváros

M4 Sport+
16.00: Vízilabda, férfi ob I, UVSE-Honvéd
17.45: Kézilabda, női NB I, Siófok-FTC
19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-DEAC

Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hannover-Greuter Fürth
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-1. FC Köln
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Mönchengladbach
23.00: Tenisz, ATP-torna, Cordóba

Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bielefeld

Eurosport 1
09.50: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Banszko
11.00: Alpesisí, világkupa, női lesiklás, Val di Fassa
12.30: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Banszko
14.00: Északisí-világbajnokság, sífutás, férfi vegyes stílusú verseny, Oberstdorf
15.20: Északisí-világbajnokság, férfi északi összetett, Oberstdorf
16.20: Északisí-világbajnokság, síugrás, férfi normálsánc
18.15: Atlétika, Perche Elite Tour
20.00: Sznúker, The Players Championship, elődöntő

Eurosport 2
08.20: Szabadstílusú sí, világkupa, Bakuriani
10.00: Északisí-világbajnokság, női északi összetett, Oberstdorf
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
14.00: Kerékpár, pályakerékpár, férfi World Tour, Het Nieuwsblad
16.35: Kerékpár, pályakerékpár, női Pro-sorozat, Het Nieuwsblad
17.30: FIA Formula-E bajnokság, Szaúd-Arábia, második futam
20.30: Golf, PGA Tour, Puerto Rico Open, 3. nap

Digisport 1
08.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, döntő
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Lazio
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Juventus

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Parma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-PSG

Digisport 3
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Aston Villa

Spíler1 TV
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Brighton
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Wolverhampton

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Huesca
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Osasuna
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia

ARENA 4
04.45: Autósport, V8 Supercars, 1. futam, Mount Panorama
10.00: Északisí-világbajnokság, női északi összetett, Oberstdorf
11.45: Északisí-világbajnokság, sífutás, női vegyes verseny, Oberstdorf
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Bournemouth-Watford
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Middlesbrough-Cardiff City
19.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nimes-Dunkerque
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Nashville Predators-Columbus Blue Jackets 

Február 28., vasárnap:
     
M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Fehérvár
19.30: Labdarúgás, NB II, DVSC-Vasas

M4 Sport+
15.00: Kézilabda, női NB I, Mosonmagyaróvár-Debrecen
16.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
19.10: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő

Sport 1
03.00: Küzdősport, UFC, Jairzinho Rozenstruik-Ciryl Gane
13.30: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Füchse Berlin
15.00: Lósport, Kincsem+
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Magdeburg
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Flensburg
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Los Angeles Clippers

Sport 2
02.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Dallas Mavericks
13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Hoffenheim
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Freiburg
23.00: Tenisz, ATP-torna, Cordóba, döntő

Eurosport 1
09.50: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Banszko
11.00: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Val di Fassa
12.30: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Banszko
14.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf
16.50: Északisí-világbajnokság, síugrás, vegyes csapatverseny, Oberstdorf
19.55: Sznúker, The Players Championship, döntő

Eurosport 2
08.20: Szabadstílusú sí, világkupa, Bakuriani
 9.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf
12.50: Északisí-világbajnokság, sífutás, csapatsprint, Oberstdorf
14.45: Kerékpár, Pro-sorozat, Kruune-Brüsszel-Kruune
20.30: Golf, PGA Tour, Puerto Rico Open, 4. nap

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Fulham
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Burnley
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Benevento
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Brest
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lens
17.25: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica

Spíler1 TV
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Liverpool

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valladolid
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Betis
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Elche
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

ARENA 4
04.45: Autósport, V8 Supercars, 2. futam, Mount Panorama
10.00: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf
13.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Wycombe-Norwich
15.00: Labdarúgás, skót ligakupa, Livingstone-St. Johnstone
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Salzburg
21.30: Autósport, NASCAR, 3. futam, Miami

Forrás: MTI