Hétvégi sportműsor

 A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 13., szombat:

Atlétika
Fedett pályás atlétikai összetett országos bajnokság és nyílt verseny, BOK Csarnok, 11.00

Evezés
Evezős ergométeres országos bajnokság (virtuális), 10.00

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló: B csoport:
Győri Audi ETO KC-CSZKA Moszkva (orosz) 18.00     

Férfi NB I: Ferencvárosi TC-Balatonfüredi KSE 16.30     

Női NB I: Kisvárda Master Good SE-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
TFSE-MTK – Uni Győr MÉLY-ÚT 14.15
Sopron Basket – Ludovika-FCSM Csata 16.30
Vasas Akadémia – PINKK-Pécsi 424 18.00
ZTE Női Kosárlabda Klub-VBW CEKK Cegléd 18.00
PEAC-Pécs – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 21. forduló:
Puskás Akadémia FC-Paksi FC 14.45
Kisvárda Master Good-ZTE FC 17.00
Budapest Honvéd-Budafoki MTE, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
MAFC-BME – LV Sport Pénzügyőr SE, Folyondár utca 18.00
Dunaújvárosi KSE-DEAC 17.00

Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-BRSE – 1. MCM-Diamant Kaposvár 18.00

 

Február 14., vasárnap:

Atlétika
Fedett pályás atlétikai összetett országos bajnokság és nyílt verseny, BOK Csarnok, 10.00

Kézilabda
Férfi NB I: Sport36-Komló – HE-DO B.Braun Gyöngyös 17.00 SBS-Eger – Csurgói KK 18.00 Orosházi FKSE-Linamar – Veszprémi KKFT 18.00 Dabasi KC VSE-Budakalász 18.30

Női NB I: DVSC Schaeffler-MTK Budapest 16.00 Boglári Akadémia-SZISE – Motherson Mosonmagyaróvári KC 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 21. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 14.30
MOL Fehérvár FC-MTK Budapest 17.00

Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló:
Békéscsaba 1912 Előre-Pécsi MFC 14.00
Aqvital FC Csákvár-Kaposvári Rákóczi FC 14.00
Szentlőrinc-FC Ajka, Kozármisleny 14.00
Budaörs – Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Tatabánya 14.00
BFC Siófok-Szolnoki MÁV FC 14.00
WKW ETO FC Győr-Dorogi FC 14.00
Nyíregyháza Spartacus FC-DEAC 14.00
Kolorcity Kazincbarcika-Soroksár SC 14.00
Szombathelyi Haladás-Vasas FC 19.30

Forrás: MTI