Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

December 12., szombat:      

Jégkorong
Osztrák liga (ICE), alapszakasz: Hydro Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I: HE-DO B.Braun Gyöngyös – Sport36-Komló 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Alba Fehérvár-Atomerőmű SE 17.15 Kaposvári KK-Zalakerámia ZTE KK 18.00 OSE Lions-Jászberényi KSE 18.00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – DEAC 18.00 Egis Körmend-Sopron KC 19.30     

Női NB I: TFSE-MTK – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00 Vasas Akadémia-ELTE BEAC Újbuda 18.00 Aluinvent DVTK – Uni Győr MÉLY-ÚT 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 14. forduló:
Kisvárda Master Good-Budapest Honvéd 14.45
Ferencvárosi TC-ZTE FC 17.00
MOL Fehérvár FC-Budafoki MTE 19.30

Sportlövészet
    Magyarország-Lengyelország nemzetközi csapatverseny, Szombathely, Haladás Sportkomplexum 10.00

Tenisz
    Férfi meghívásos torna, Győr 9.00

Úszás
Országos bajnokság, Kaposvár, döntők 9.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 14. forduló:
KSI SE-Szolnoki Dózsa 11.00
PannErgy-Miskolci LC – UVSE Hunguest Hotels 13.00
Kaposvári VK – PVSK Mecsek Füszért 14.00
Szeged-Eger 16.00
Debreceni VSE -Tatabánya 17.00
BVSC Zugló-Budapesti Honvéd SE 17.00
A-Híd VasasPlaket – Metalcom Szentes 18.00

 

December 13., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
FTC-Telekom – Opten Vasas HC 16.30
Dunaújvárosi Acélbikák-Titánok 17.00

Szlovák liga, alapszakasz:
DVTK Jegesmedvék-MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák) 17.15

Kézilabda
Férfi NB I: Grundfos Tatabánya KC-Dabasi KC VSE 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Naturtex-SZTE-Szedeák – PVSK-VEOLIA 18.00        

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 14. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 14.30
MTK Budapest-Diósgyőri VTK 17.00

Merkantil Bank Liga NB II, 21. forduló:
BFC Siófok-Budaörs 13.00
Szolnoki MÁV FC-Szombathelyi Haladás 13.00
Soroksár SC-Dorogi FC 13.00
Debreceni VSC-DEAC 13.00
Kaposvári Rákóczi FC-WKW ETO FC Győr 13.00
Gyirmót FC Győr-Szentlőrinc 13.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Aqvital FC Csákvár 17.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-FC Ajka 17.00
Vasas FC-Békéscsaba 1912 Előre 19.45

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 17.30

Női Extraliga, alapszakasz:
1. MCM-Diamant Kaposvár-UTE 17.00
Vasas Óbuda-MTK Budapest 18.00
Swietelsky-BRSE – Fatum Nyíregyháza 19.00

Tenisz
Férfi meghívásos torna, Győr 9.00

Forrás: MTI