Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

December 11., péntek:      

M4 Sport
09.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
17.15: Vízilabda, férfi ob I, FTC-OSC
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Puskás Akadémia

Sport 1
17.30: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Franciaország-Oroszország
20.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Dánia-Svédország

Sport 2
20.00: Ökölvívás, profi gála, Budapest

Eurosport 1
11.20 és 14.10: Sílövészet, világkupa, női és férfi sprint, Hochfilzen
15.40: Síugrás, sírepülő vb, Planica
19.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open

Eurosport 2
12.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Benevento

Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Angers

Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-West Ham United

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Osasuna

 

December 12., szombat:      

M4 Sport
09.00: Úszás, országos bajnokság, Kaposvár
10.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-ZTE
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Budafok

M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Budapest Honvéd
17.00: Kosárlabda, férfi NB I, Fehérvár-Atomerőmű
19.15: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Sopron

Sport 1
09.00: Tenisz, Masters 2020, Győr
15.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Németország-Magyarország
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Norvégia-Horvátország
21.00: Küzdősport, MMA-gála

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Darmstadt-Hamburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bremen
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Bayern München

Eurosport 1
09.20 és 12.00: Alpesi sí, női vk, Courchevel
10.25: Alpesi sí, férfi vk, Val d’Isere
14.30: Sílövészet, férfi vk, Hochfilzen
15.30: Síugrás, sírepülő vb, Planica
19.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open

Eurosport 2
11.35: Sílövészet, női vk, Hochfilzen
13.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Aston Villa
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-West Brom
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Spezia
17.25: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár-Graz
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Verona

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Montpellier

Spíler 1
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Bilbao
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid

Arena 4
10.30: Síakrobatika, vk, Idre Fjall
13.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Cardiff-Swansea
16.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Blackburn Rovers-Norwich City
21.30: Amerikaifutball, NCAA

 

December 12., vasárnap:      

M4 Sport
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-DVTK
19.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Békéscsaba

M4 Sport+
14.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Paks
18.45: Röplabda, női Extraliga, Békéscsaba-Nyíregyháza

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas
09.00: Tenisz, Masters 2020, Győr
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Montenegró-Svédország
20.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Dánia-Spanyolország

Sport 2
03.00: Ökölvívás, profi gála, Uncasville
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Flensburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hoffenheim

Eurosport 1
09.20 és 12.00: Alpesi sí, női vk, Courchevel
10.25: Alpesi sí, férfi vk, Val d’Isere
13.30: Sílövészet, férfi vk, Hochfilzen
15.50: Síugrás, sírepülő vb, Planica
19.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open, döntő

Eurosport 2
10.35: Sífutás, női vk, Davos
11.45: Sílövészet, női vk, Hochfilzen
13.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open, döntő

Digisport 1
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Roma
17.10: Jégkorong, szlovák liga, DVTK-Liptovsky Mikulás
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Burnley

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lyon

Spíler 1
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Sheffield
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Liverpool

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Villarreal
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Granada
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante

Arena 4
01.30: Amerikaifutball, NCAA
11.00: Síakrobatika, vk, Idre Fjall
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Rangers
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Linz
19.00 és 22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

Forrás: MTI