A szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szeptember 26., szombat:     

M4 Sport
08.45: Forma-2, Orosz Nagydíj, 1. futam
11.15: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-DVTK
    
M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK Budapest
16.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, OSC-Újbuda – Szolnoki Dózsa
17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Ferencváros-Vasas
19.00: Kézilabda, női NB I, MTK Budapest-Szombathely

Sport 1
02.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, keleti főcsoport döntő, 5. mérkőzés, Boston Celtics-Miami Heat
09.15: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 2. futam
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, CSZKA Moszkva-Valcea
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Bietigheim-Kristiansand

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Werder Bremen
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz

Eurosport 1
09.50: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 2. futam
12.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, női mezőnyverseny
20.00: Sznúker, European Masters, elődöntő

Eurosport 2
09.15 és 17.30: Motorsport, 12 órás gyorsasági verseny, Estoril
11.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
13.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina

Digisport 2
13.25 és 14.10: Vízilabda, Masters Summer Cup
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Benevento
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Metz

Digisport 3
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes

Spíler 1
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Chelsea
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Southampton

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Huesca
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Sociedad
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid

Arena 4
02.00: Jégkorong, NHL, döntő, 4. mérkőzés, Dallas Stars-Tampa Bay Lightning
09.00 és 12.30: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, 3. szabadedzés és időmérő
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Ried-Salzburg
19.00: Kézilabda, francia bajnokság, Montpellier-Chartres  
23.00: Küzdősport, ketrecharc, Milánó

Szeptember 27., vasárnap:      

M4 Sport
09.30: Forma-2, Orosz Nagydíj, 2. futam
10.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam
13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Fehérvár
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest

M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas
16.15: Jégkorong, Erste Liga, FTC-MAC HKB Újbuda
18.45 és 20.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Brest-Győri Audi ETO
 
Sport 2
03.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, nyugati főcsoport döntő, 5. mérkőzés, Los Angeles Lakers-Denver Nuggets
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Wolfsburg
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz

Eurosport 1
10.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

Eurosport 2
09.40 és 14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi mezőnyverseny
12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő
16.50: Tenisz, Roland Garros, 1. forduló

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Sassuolo
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims – Paris Saint-Germain

Digisport 3
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg
17.00: Vízilabda, Masters Summer Cup

Spíler 1
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leeds United
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Wolverhampton Wanderers

Spíler 2
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Sevilla
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal

Arena 4
02.00: Jégkorong, NHL, döntő, 5. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Dallas Stars
11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, Moto3, Moto2 és MotoGP futam
15.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Aix
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Houston Texans
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Dallas Cowboys

Forrás: MTI