Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Szeptember 26., szombat:

Fallabda
Országos bajnokság, Százhalombatta 10.00

Kajak-kenu
Világkupaverseny, Szeged – középfutamok 9.15, döntők 11.33, középfutamok 14.30, előfutamok 15.25, paraverseny, döntők 9.55, 11.00, 15.45 és 16.50

Kézilabda
Női NB I: Váci NKSE-Érd 18.00 MTK Budapest-Szombathelyi KKA 19.15

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 5. forduló: Paksi FC-MTK Budapest 14.45 ZTE FC-Diósgyőri VTK 19.30

Sportlövészet
25,50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9-11.), 2. nap 8.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz:
A 4. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
KSI SE-Szeged 11.30
A 3. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Eger-BVSC Zugló 12.00
BENU férfi Magyar Kupa (Margitsziget):
Elődöntő:
BVSC-Zugló – Szolnoki Dózsa 16.15
FTC-Telekom Waterpolo – A-Híd-VasasPlaket 17.45

 

Szeptember 27., vasárnap:

Duatlon
Rövidtávú ob, Ajka 14.30

Fallabda
Egyéni országos bajnokság, elődöntők, döntők, Százhalombatta 13.00

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom – MAC HKB Újbuda 16.30

Kajak-kenu
Világkupaverseny, Szeged – középfutamok 9.30, döntők 10.33

Kézilabda
Férfi NB I: Telekom Veszprém – Orosházi FKSE-Linamar 18.00

Női NB I: DVSC Schaeffler-Siófok KC 15.00 Motherson Mosonmagyaróvári KC – EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 18.00 Alba Fehérvár KC-Kisvárda Master Good SE 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 5. forduló: Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC 15.45 Budapest Honvéd-Újpest FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 18.00

Merkantil Bank Liga NB II, 10. forduló: Gyirmót FC Győr-Vasas FC 14.15 Budaörs-Soroksár SC, Tatabánya 16.00 Szentlőrinc-Nyíregyháza Spartacus FC, Kozármisleny 16.00 Szeged-Csanád Grosics Akadémia – DEAC 17.00 Szolnoki MÁV FC-FC Ajka 17.00 BFC Siófok-Kaposvári Rákóczi FC 17.00 Szombathelyi Haladás-Dorogi FC 17.00 Aqvital FC Csákvár-WKW ETO FC Győr 17.00 Békéscsaba 1912 Előre-Kolorcity Kazincbarcika SC 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Dunaferr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 16.30
Debreceni EAC-Kecskeméti RC 17.00

Sportlövészet
25,50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9-11.), 3. nap 8.00

Tenisz
Országos bajnokság, döntők (Nemzeti Edzés Központ) 11.00

Vízilabda
BENU férfi Magyar Kupa (Margitsziget): a 3. helyért 18.45 döntő 20.15

Forrás: MTI