Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Augusztus 28., péntek:      

M4 Sport
10.55: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. szabadedzés, Spa-Franchorchamps
14.55: Forma-1, Belga Nagydíj, 2. szabadedzés, Spa-Franchorchamps
17.05: Forma-2, Belga Nagydíj, időmérő edzés, Spa-Francorchamps
17.45: Vízilabda, női Magyar Kupa, Dunaújváros – BVSC-Zugló
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-MTK

Sport 1
16.45: Kézilabda, felkészülési mérkőzés, MOL-Pick Szeged – PPD Zagreb
18.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, selejtező, HEDO-B.Braun Gyöngyös – RK Butel Szkopje
21.00: Ökölvívás, profi gála, Berlin, Jack Culcay-Abass Baraou

Sport 2
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Tottenham Hotspur-Reading
20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Milton Keynes

Eurosport 1
14.30: Kerékpár, Európa-bajnokság, Plouay

Eurosport 2
22.00: Tenisz, ATP-torna, New York, döntő

Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Dijon

Digisport 2
20.00: Tenisz, WTA-torna, New York, döntő

 

Augusztus 29., szombat:     

M4 Sport
10.20: Forma-3, Belga Nagydíj, 1. futam, Spa-Franchorchamps
11.55: Forma-1, Belga Nagydíj, 3. szabadedzés, Spa-Franchorchamps
13.05: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de Hongrie, 1. szakasz
15.00: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés, Spa-Franchorchamps
16.40: Forma-2, Belga Nagydíj, 1. futam, Spa-Franchorchamps
18.15: Labdarúgás, NB II, Vasas-Debercen
20.30: Labdarúgás, NB I, Paks-Mezőkövesd

Sport 1
13.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hoffenheim-Mainz
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hertha BSC-PSV Eindhoven
20.00: Darts, Premier League, 11. állomás, Milton Keyes

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Tottenham Hotspur-Birmingham City
18.00: Kézilabda, férfi Európa-liga, selejtező, visszavágó, RK Butel Szkopje – HEDO-B.Braun Gyöngyös, Gyöngyös
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

Eurosport 1
10.05: Kerékpár, országúti kerékpár, női Tour de France
13.55: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de France, 1. szakasz

Eurosport 2
11.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Superpole, Aragón
11.30: Motorsport, megbízhatósági világbajnokság, Le Mans-i 24 órás verseny

Digisport 1
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Montpellier
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Nice

Spíler1 TV
16.45: Labdarúgás, angol szuperkupa, Arsenal-Liverpool

ARENA 4
01.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Tampa Bay Lightning
18.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Rangers
20.30: Autósport, IndyCar, időmérő edzés, Madison
21.30: Autósport, IndyCar, 8. futam, Madison

 

Augusztus 30., vasárnap:      

M4 Sport
09.20: Forma-3, Belga Nagydíj, 2. futam, Spa-Franchorchamps
11.00: Strandröplabda, országos bajnokság, döntők, Lupa-tó
15.10: Forma-1, Belga Nagydíj, futam, Spa-Franchorchamps
17.45: Labdarúgás, NB I, ZTE-Ferencváros
20.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Újpest

Duna World
14.00: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de Hongrie, 2. szakasz
17.45: Labdarúgás, NB I, Budafoki-MOL Fehérvár
20.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Kisvárda

Sport 1
03.00: Küzdősport, UFC, Anthony Smith-Aleksandar Rakic
16.15: Kézilabda, felkészülési mérkőzés, Veszprém-Kiel
20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Milton Keyes

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
19.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Arizona Diamondbacks-San Francisco Giants

Eurosport 1
12.15: Autósport, Porsche szuperkupa, Spa-Franchorchamps
13.15: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de France, 2. szakasz

Eurosport 2
03.00: Motorsport, megbízhatósági világbajnokság, Le Mans-i 24 órás verseny
12.30: Motorsport, Supersport-világbajnokság, 2. futam, Aragón
13.50: Motorsport, Superbike-világbajnokság, 2. futam, Aragón

Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-AS Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Marseille

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Bordeaux

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lorient

ARENA 4
02.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Vancouver Canucks-Vegas Golden Nights
17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Aberdeen
21.30: Autósport, IndyCar, 9. futam, Madison

Forrás: MTI