Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 8., szombat:      

Karate
Kadet, junior és U21-es Európa-bajnokság, Budapest (BOK Csarnok)

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló: A csoport: MOL-Pick Szeged – Aalborg HB (dán) 18.00    

Női Bajokok Ligája, középdöntő, 3. forduló: 1. csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria – Rosztov-Don (orosz), Érd 20.00     

Férfi EHF Kupa, csoportkör, 1. forduló, D csoport: Grundfos Tatabánya KC-BM Logrono La Rioja (spanyol), Győr 12.00     

Férfi NB I: HE-DO B. Braun Gyöngyös-Balatonfüredi KSE 15.00 Dabasi KC – Orosházi FKSE-Linamar 18.00 SBS-Eger – Mezőkövesdi KC 18.00 Budakalász-Csurgói KK 18.00     

Női NB I: Váci NKSE – Motherson-Mosonmagyaróvár 18.00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – MTK Budapest 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár 18.00
OSE Lions-Sopron KC 18.00
Zalakerámia ZTE KK – Atomerőmű SE 18.00

Női NB I:
TFSE-MTK – PINKK-Pécsi 424 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 20. forduló:
MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Paksi FC-Puskás Akadémia FC 17.00
Kisvárda Master Good-Kaposvári Rákóczi FC 17.00
Budapest Honvéd-ZTE FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Diósgyőri VTK-Debreceni VSC 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Fino Kaposvár-DEAC 17.00

Sportlövészet
Légfegyveres országos bajnokság (Százhalombatta) női és férfi pisztoly, pisztoly vegyespáros 9.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 11. forduló:
A csoport:
Szolnoki Dózsa-Tatabánya 16.00
Debreceni VSE-Szegedi VE 17.00
PannErgy-Miskolci VLC – UVSE 19.00

B csoport:
BVSC-Zugló – Kaposvári VK 17.00
Budapesti Honvéd SE-VasasPlaket 19.00
ZF-Eger – AVUS Szombathely 19.45

Női Euroliga, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Dunaújváros-Dinamo Uralocska (orosz) 17.00  

 

Február 9., vasárnap:      

Karate
Kadet, junior és U21-es Európa-bajnokság, Budapest (BOK Csarnok)

Kézilabda
Női EHF Kupa, csoportkör, 6. (utolsó) forduló: B csoport: Siófok KC-CS Magura Cisnadie (román) 15.00 C csoport: Érd HC – CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud (román) 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 23. forduló:
Szolnoki MÁV FC-Szombathelyi Haladás 14.00
Budaörs-Budafoki MTE, Tatabánya 14.00
Dorogi FC-Vác FC 14.00
Soroksár SC-MTK Budapest 14.00
Békéscsaba 1912 Előre-Nyíregyháza Spartacus FC 14.00
Duna Aszfalt TLC-Kazincbarcika 14.00
Szeged-Csanád Grosics – Gyirmót FC Győr 17.00
FC Ajka-Vasas FC 17.00
WKW ETO FC Győr-BFC Siófok 18.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz: HÉP Kecskeméti RC-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00 MAFC-BME – Pénzügyőr SE, Folyondár utca 19.30    

Női Extraliga, alapszakasz, 15. forduló: Vasas Óbuda-Jászberény VT 17.00 Swietelsky-BRSE – UTE 18.00

Sportlövészet
Légfegyveres országos bajnokság (Százhalombatta) férfi és női puska, puska vegyespáros 9.00

Forrás: MTI