Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Január 3., péntek:     

M4 Sport
18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvári KK-DEAC

Sport 2
20.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

Eurosport 1
13.05/15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, női 10 km-es klasszikus, tömegrajtos verseny, Val di Fiemme
13.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, 3. állomás, selejtező, Innsbruck

Digisport 2
19.00: Jégkorong, Osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo

Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Leganés
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao

 

Január 4., szombat:      

M4 Sport
16.00: Kézilabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Csehország
18.00: Kosárlabda, női NB I, DVTK-Győr

Sport 1
12.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Kastamonu-DVSC
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Érd-Odense
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Guimaraes-Benfica

Sport 2
15.15: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Frölunda-Rögle
20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Buffalo Bills

Eurosport 1
11.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, férfi és női klasszikus sprint
13.00 és 16.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Zágráb
13.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, 3. állomás, Innsbruck

Digisport 1
16.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Újbuda-Kosice

Digisport 2
18.00: Motorsport, SuperEnduro-vb, Riesa

Spíler 1
13.00: Labdarúgás, FA Kupa, Rochdale-Newcastle United
15.25: Labdarúgás, FA Kupa, Fulham-Aston Villa
17.55: Labdarúgás, FA Kupa, Wolverhampton-Manchester United

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Eibar
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Barcelona

 

Január 5., vasárnap:      

M4 Sport
15.45: Kézilabda, női NB I, Győr-Dunaújváros
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnok

Sport 1
16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok-Köbenhavn
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-New York Knicks

Sport 2
02.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Tennessee Titans
14.00: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New Orleans Saints-Minnnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Philadelphia Eagles-Seattle Seahawks

Eurosport 1
13.05 és 15.10: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, női és férfi szabadstílusú verseny, Val di Fiemme
14.00 és 17.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Zágráb
16.00: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, 4. állomás, selejtező, Bischofshofen

Digisport 1
05.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Lazio
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Hellas Verona
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sassuolo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

Spíler 1
14.30: Labdarúgás, FA Kupa, Middlesbrough-Tottenham
16.55: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Everton
18.55: Labdarúgás, FA Kupa, Gillingham-West Ham United

Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Mallorca
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villarreal
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Betis
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-OSasuna

Forrás: MTI