Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Május 28., péntek:      

M4 Sport
17.15: Kajak-kenu, olimpiai, paralimpiai és Európa-bajnoki-válogató, Szeged
18.00: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-MTK

Sport 1
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olaszország-San Marino

Sport 2
17.00: Röplabda, női Európa-liga, Horvátország-Magyarország
20.00: Darts, Premier League, döntő, Milton Keynes

Eurosport 1
12.05: Kerékpár, Giro d’Italia, 19. szakasz

Eurosport 2
10.30: Tenisz, Roland Garros, selejtező
22.00: Golf, PGA Tour

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

Arena 4
09.00, 9.45 és 10.45: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.15, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés
16.00: Superbike, világbajnokság, Estoril, szabadedzések

 

Május 29., szombat:      

M4 Sport
15.15 és 17.45: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Szuperliga
17.00: Kajak-kenu, olimpiai, paralimpiai és Európa-bajnoki-válogató, Szeged
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Manchester City-Chelsea

M4 Sport+
16.00: Kézilabda, férfi NB I, Ferencváros-Gyöngyös
18.00: Futsal, NB I, döntő, 1. mérkőzés, Berettyóújfalu-Haladás

Sport 1
15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Győr-Brest
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Vipers Kristiansand-CSZKA Moszkva
22.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Portland TrailBlazers-Denver Nuggets

Sport 2
02.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Houston Astros-San Diego Padres
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, osztályozó, visszavágó, Holstein Kiel-1. FC Köln

Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 20. szakasz
17.30: Díjugratás, Global Champions Tour

Eurosport 2
13.30: Vitorlázás, Volvo Ocean Race, Európa 1. futam
14.50: Superbike, világbajnokság, Estoril
23.30: Golf, PGA Tour, 3. nap

Digisport 1
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

Arena 4
09.00, 09.45, 10.45: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.30, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő edzés
13.15: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, rájátszás, döntő, Brentford-Swansea City
18.30: Kézilabda, francia férfibajnokság, Montpellier-Pays D’aix UC
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

 

Május 30., vasárnap:      

M4 Sport
13.00: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Szuperliga
17.15: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha

M4 Sport+
15.00: Kajak-kenu, olimpiai, paralimpiai és Európa-bajnoki-válogató, Szeged
16.00: Kézilabda, női NB I, Debrecen-Vác

Sport 1
15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, a 3. helyért
17.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, döntő

Sport 2
19.15: Jégkorong, világbajnokság, Riga, Svédország-Szlovákia
21.45: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Los Angeles Lakers-Phoenix Suns

Eurosport 1
10.50 és 18.00: Tenisz, Roland Garros, selejtező
12.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 21. szakasz

Eurosport 2
11.00: Tenisz, Roland Garros, selejtező
21.00: Golf, PGA Tour, 4. nap

Digisport 1
17.55, Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, Nantes-Toulouse

Arena 4
03.00: Ökölvívás, PBC profi gála, Oubaali-Donaire
07.30: Autósport, V8 Supercars, 14. futam, Winton Motor Raceway, 3. sprintfutam
11.00, 12.15, 13.45: Gyorsaságimotor, világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
16.00: Labdarúgás, angol harmadosztály, rájátszás, döntő, Blackpool-Lincoln
18.15: Autósport, IndyCar, 105. Indy500

Forrás: MTI