Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 30., péntek:      

M4 Sport
12.25 és 15.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
14.45: Vízilabda, női Euroliga, elődöntő, Dunaújváros-Dinamo Uralocska
20.00: Labdarúgás, NB I, Paksi FC-Puskás Akadémia FC

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Werder Bremen-RB Leipzig

Eurosport 1
11.00, 15.15 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
15.30: Kerékpár, World Tour, Tour de Romandie
20.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship

Digisport 1
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Leicester City

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Racing Strasbourg

Spíler 1
19.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Liverpool FC-Arsenal

Spíler 2
17.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Ipswich Town-Sheffield United
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Levante

ARENA4
09.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, 1. és 2. szabadedzés
09.45 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés
10.45 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, 1. és 2. szabadedzés

Május 1., szombat:      

M4 Sport
12.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 3. szabadedzés
14.10: Kézilabda, férfi Eurokupa, Magyarország-Horvátország
16.00: Forma-1, Portugál Nagydíj, időmérő edzés
17.45: Vízilabda, női Euroliga, bronzmérkőzés
20.15: Vízilabda, női Euroliga, döntő

M4 Sport+
14.00: Kosárlabda, női NB I, döntő, Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Kisvárda
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd

Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Borussia Dortmund-Kiel

Sport 2
15.15: Jégkorong, svéd bajnokság, rájátszás
20.00: Baseball, MLB, Minnesota Twins-Kansas City Royals

Eurosport 1
11.00, 15.15 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
13.15 és 17.20: Autósport, hosszútávú világbajnokság, Spa
15.30: Kerékpár, World Tour, Tour de Romandie
21.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Manchester City
15.55: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Leeds
17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Internazionale
20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Benevento

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-Spezia
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lens
19.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille – Nice

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
16.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, SuperFinals, Conegliano-VakifBank Istanbul
20.25: Röplabda férfi Bajnokok Ligája, SuperFinals, Grupa Azoty Kedzierzyn Kozle-Trentino Itas

Spíler 1
18.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Fulham
20.30: Labdarúgás, Premier League, Everton-Aston Villa
    
Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Alavés
18.20: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Real Sociedad
20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Osasuna

ARENA4
09.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
09.45 Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.55: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő
13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.10: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.10: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő
22.00: Autósport, IndyCar, Texas, időmérő

Május 2., vasárnap:
     
M4 Sport
14.05: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Ferencváros
16.00: Forma-1, Portugál Nagydíj, futam

M4 Sport+
14.15: Labdarúgás, NB II, Debrecen-Csákvár
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB II, Gyirmót FC Győr-WKW ETO FC Győr

Sport 1
04.00: MMA, UFC Fight Night
21.30: Kosárlabda, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets

Sport 2
04.00: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Denver Nuggets
15.00: Lóverseny, Kincsem+
19.00: Baseball, MLB, New York Yankees-Detroit Tigers

Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
    
Eurosport 2
12.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid
21.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Genoa
14.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Atalanta
17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus
20.10: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Sheffield

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Rennes
14.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Cagliari
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier – St. Étienne
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Roma

Digisport 3
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lyon

Spíler 1
14.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Arsenal
17.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Liverpool

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Betis
16.10: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Getafe
18.20: Labdarúgás, La Liga, Granada-Cadíz
20.40: Labdarúgás, Valencia-Barcelona

ARENA4
01.00: Ökölvívás, Lara-Lamanna, profi gála
03.00: Ökölvívás, Ruíz-Arreola, profi gála
11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam
12.20: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam
14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, futam
21.10: Autósport, NASCAR, 11. futam, Kansas Speedway

Forrás: MTI