Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Március 19., péntek:      

M4 Sport
17.00: Kézilabda, női olimpiai selejtező, Győr, Magyarország-Kazahsztán
20.05: Kosárlabda, női Euroliga, negyeddöntő, visszavágó, Lyon-Sopron Basket

Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-RB Leipzig

Sport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Rizespor

Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
15.20: Sílövészet, világkupa, Svédország, férfi sprint

Eurosport 2
11.50: Alpesisí, világkupa, Lenzerheide
14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Golf, PGA-tour, Honda Classic, 2. nap

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.25: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Leeds United

Spíler 2
13.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyed- és elődöntő sorsolása, Nyon
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Levante

Arena 4
20.45: Labdarúgás, skót másodosztályú bajnokság, Alloa Athletic-Dundee FC

 

Március 20., szombat:      

M4 Sport
14.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnok-Szombathely
17.00: Kézilabda, női olimpiai selejtező, Győr, Magyarország-Szerbia
20.30: Kézilabda, női olimpiai selejtező, Győr, Oroszország-Kazahsztán

M4 Sport+
14.00: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 3. mérkőzés, DEAC-Corona Brasov Wolves
17.50: Birkózás, olimpiai kvalifikációs torna, Budapest

Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburger SV-Heidenheim
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-VfB Stuttgart
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach
20.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Atlanta Hawks

Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Borussia Dortmund
20.30: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Flensburg

Eurosport 1
08.50: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.00: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, női műlesiklás, 1. futam
11.50: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
12.45: Kerékpározás, World Tour
17.15: Szabadstílusú sí, világkupa, Aspen
19.50: Hódeszka, világkupa, Aspen

Eurosport 2
03.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
10.50 és 14.30: Északi összetett, világkupa, Klingenthal
11.50 és 15.15: Sílövészet, világkupa, Svédország
13.20: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, női műlesiklás, 2. futam
15.55: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
20.00: Golf, PGA-tour, Honda Classic, 3. nap

Digisport 1
01.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Rennes
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Bologna
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Cagliari
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Newcastle United

Digisport 3
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Spíler 1
12.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Bournemouth-Southampton
18.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Everton-Manchester City

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Eibar
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Osasuna
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Sevilla

Arena 4
06.45: Autósport, V8 Supercars, Sandown, 3. futam
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Brentford-Nottingham
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Watford-Birmingham
18.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Swansea-Cardiff

 

Március 21., vasárnap:     

M4 Sport
13.45: Labdarúgás, női NB I, FTC Telekom-DVTK
16.00: Futsal, NB I, Berettyóújfalu-DEAC
18.00: Birkózás, olimpiai kvalifikációs torna, Budapest
20.30: Kézilabda, női olimpiai selejtező, Győr, Magyarország-Oroszország

M4 Sport+
14.00: Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 4. mérkőzés, DEAC-Corona Brasov Wolves
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Telekom Veszprém – MOL-Pick Szeged
19.40: Röplabda, női Extraliga, Swietelsky-BRSE – 1. MCM-Diamant Kaposvár

Sport 1
03.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Derek Brunson-Kevin Holland
13.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Mainz
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayer Leverkusen
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Augsburg

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Fenerbahce
20.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Orlando Magic

Eurosport 1
08.50: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 1. futam
10.00: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, férfi műlesiklás, 1. futam
11.50: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 2. futam
13.00: Sílövészet, világkupa, Svédország, női tömegrajtos verseny
13.45: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, férfi műlesiklás, 2. futam
14.45: Északi összetett, világkupa, Klingenthal
15.15: Sílövészet, világkupa, Svédország, férfi tömegrajtos verseny
16.15: Szabadstílusú sí, világkupa, Aspen
19.50: Hódeszka, világkupa, Aspen

Eurosport 2
04.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
 9.20: Hódeszka, világkupa, Berchtesgaden
10.50: Északi összetett, világkupa, Klingenthal
14.30: Kerékpározás, World Tour
20.00: Golf, PGA-tour, Honda Classic, 4. nap

Digisport 1
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Atalanta
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AC Milan
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli
23.30: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lens
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Benevento
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nimes
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon – Paris Saint-Germain

Spíler 1
14.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Chelsea-Sheffield United
17.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Leicester City-Manchester United

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Elche
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona

Arena 4
02.45 és 05.45: Autósport, V8 Supercars, Sandown
09.30: Hódeszka, világkupa, Berchtesgaden
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Glasgow Rangers
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, LASK Linz-Red Bull Salzburg
20.00: Autósport, NASCAR, Folds of Honor QuickTrip 500

Forrás: MTI