Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Január 30., szombat:

Atlétika
Fedettpályás Budapest-bajnokság, BOK Csarnok 11.00

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
UTE-Dunaújvárosi Acélbikák 18.30

Kézilabda
Női NB I:
Váci NKSE-Dunaújvárosi Kohász KA 14.15
Kisvárda Master Good SE-Érd 18.00
Alba Fehérvár KC-Siófok KC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Jászberényi KSE-Atomerőmű SE 18.00 Kaposvári KK – PVSK-VEOLIA 18.00 Sopron KC-DEAC 18.00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 18. forduló: MTK Budapest-Puskás Akadémia FC 12.30 Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 14.45 Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good 17.00 MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Dunaferr SE-Fino Kaposvár 17.00
MAFC-BME – Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca 18.00

Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-DVTK, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok 17.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 18. forduló:
KSI SE – FTC-Telekom Waterpolo 12.00
Kaposvári VK-OSC 16.00
Tatabánya-UVSE Hunguest Hotels 16.00
Szeged – A-Híd VasasPlaket 16.00
Metalcom-Szentes – Budapesti Honvéd SE 16.15
BVSC Zugló – TIGRA-ZF-Eger 17.00
PannErgy-Miskolci VLC – Szolnoki Dózsa 17.00
Debreceni VSE-PVSK Mecsek Füszért 17.00

 

Január 31., vasárnap:

Atlétika
Fedettpályás Budapest-bajnokság, BOK Csarnok 11.00

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
Titánok – FTC-Telekom, Győr 17.30

Osztrák liga (ICE), alapszakasz:
Hydro Fehérvár AV19-EC VSV (osztrák) 17.30

Szlovák liga, alapszakasz:
DVTK Jegesmedvék-HC 07 Detva (szlovák) 18.00

Kézilabda
Női NB I: Motherson Mosonmagyaróvári KC-Hungast Szombathelyi KKA 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 18. forduló:
ZTE FC-Paksi FC 14.10
Diósgyőri VTK-Budafoki MTE 16.15

Merkantil Bank Liga NB II, 22. forduló:
Nyíregyháza Spartacus FC-Soroksár SC 13.00
Békéscsaba 1912 Előre-FC Ajka 13.00
Aqvital FC Csákvár-Vasas FC 13.00
Szentlőrinc – Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Kozármisleny 13.00
Budaörs-Szolnoki MÁV FC, Tatabánya 13.00
Dorogi FC-DEAC 13.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-Kaposvári Rákóczi FC 17.00
Szombathelyi Haladás-Gyirmót FC Győr 17.00
Debreceni VSC-BFC Siófok 17.00
WKW ETO FC Győr-Pécsi MFC 18.30

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda – 1. MCM-Diamant Kaposvár 17.00
UTE-Fatum Nyíregyháza 18.00

Forrás: MTI