Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

November 27., péntek:      

M4 Sport
11.45 és 15.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
14.10: Forma-2, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés
19.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-Paks

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Werder Bremen

Sport 2
22.30: Ökölvívás, profi gála, Nantes

Eurosport 1
10.50 és 14.50: Északi összetett, világkupa, Ruka
12.20: Sífutás, világkupa, Ruka
16.40: Síugrás, Ruka
18.00: Alpesi sí, világkupa, Lech/Zürs

Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Rennes

Digisport 2
17.55: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Poprad

Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Newcastle

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Levante

Arena 4
14.00 és 20.00: Darts, Players Championship

 

November 28., szombat:     

M4 Sport
 9.45: Forma-2, Bahreini Nagydíj, 1. futam
11.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés
16.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Ausztria, Ljubljana
19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MTK

M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Budafok
16.45: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Zalaegerszeg
18.45: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Csurgó
20.30: Vízilabda, férfi ob I, Ferencváros-Szolnok

Sport 1
02.00: Ökölvívás, profi gála, Hollywood, Daniel Jacobs-Gabriel Rosado
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Paderborn
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke
21.00: Ökölvívás, profi gála, London, Joe Joyce-Daniel Dubois

Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
16.15: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Svédország-Magyarország

Eurosport 1
09.30 és 12.40: Sífutás, világkupa Ruka
10.55 és 14.15: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti
16.00: Északi összetett, világkupa, Ruka
16.30: Síugrás, világkupa, Ruka
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 2. forduló

Eurosport 2
11.05: Északi összetett, világkupa, Ruka
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 2. forduló

Digisport 1
13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Leeds United
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Juventus
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Bordeaux

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Sheffield United

Spíler 1
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság: Manchester City-Burnley
18.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Peterborough United-Chorley

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Cádiz
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Sevilla
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo Alavés

Arena 4
14.00 és 20.00: Darts, Players Championship

 

November 29., vasárnap:     

M4 Sport
10.45: Forma-2, Bahreini Nagydíj, 2. futam
14.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam
18.30: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia

M4 Sport+
13.45: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Diósgyőr
16.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Debreceni VSC
18.30: Futsal, NB I, Veszprém-Ferencváros

Sport 1
03.00: Ökölvívás, profi gála, Los Angeles, Mike Tyson-Roy Jones Jr.
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Heidenheim-Hamburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hertha BSC
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hoffenheim

Sport 2
04.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Curtis Blaydes-Derrick Lewis
13.30: Kézilabda, német férfibajnokság, Balingen-Flensburg
15.15: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Svédország-Magyarország

Eurosport 1
09.20 és 14.55: Északi összetett, világkupa, Ruka
10.20 és 13.40: Sportlövészet, világkupa, Kontiolahti
11.50, 12.25: Sífutás, világkupa, Ruka
15.25: Síugrás, világkupa, Ruka
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 2. forduló

Eurosport 2
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 2. forduló

Digisport 1
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Udinese
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Spezia
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AS Roma

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Reims
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United
17.25: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-Érsekújvár
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lille

Spíler 1
14.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Bristol Rovers-Darlington
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Wolverhampton Wanderers

Spíler 2
13.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Athletic Bilbao
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Granada
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villarreal

Arena 4
01.30: Amerikaifutball, NCAA
14.00: Darts, Players Championship
19.00: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Arizona Cardinals
22.15: Amerikaifutball, NFL, Tampa Bay Buccaneers-Kansas City Chiefs

Forrás: MTI