Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

November 20., péntek:      

M4 Sport
11.30 és 13.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Moszkva, férfi és jégtánc rövidprogram
16.00: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Prága
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Paks

Sport 2
20.00: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry

Eurosport 1
12.45 és 19.45: Sznúker, Északír Open

Eurosport 2
13.00 és 19.15: Tenisz, ATP-vb, London
17.55: Síugrás, világkupa, selejtező, Wisla

Digisport 1
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bordeaux
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco – Paris Saint-Germain

Digisport 2
17.55: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bistryca

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Huesca

ARENA 4
09.00 és 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, 1. és 2. szabadedzés, Portugál Nagydíj, Algavre

 

November 21., szombat:    

M4 Sport
14.00: Úszás, nemzetközi úszóliga, döntő
17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-MTK
19.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Ferencváros

M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budafok
16.40: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Vasas
17.55: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém KKFT-Ferencváros
19.40: Röplabda, női NB I, Kaposvár-Nyíregyháza

Sport 1
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Krim Ljubljana-Ferencváros
17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Győri ETO-Buducnost Porgorica
20.00: Kézilabda, női Európa-liga, selejtező, 3. forduló, visszavágó, Banik Most-Vác
21.45: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry

Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Düsseldorf-Sandhausen
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-RB Leipzig
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund
22.30: Ökölvívás, profi gála, Conor Benn-Sebastian Formella, London

Eurosport 1
10.05 és 13.05: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Levi
15.50: Síugrás, vk, csapatverseny, Wisla
19.45: Sznúker, Északír Open

Eurosport 2
11.20: Szabadstílusú sí, vk, Stubai
13.15 és 19.00: Tenisz, ATP-vb, London
17.00: Sznúker, Északír Open

Digisport 1
13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester City
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion

Digisport 2
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Lazio
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Atalanta
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Cagliari

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-St. Étienne

Spíler1 TV
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Elche
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona

ARENA 4
10.00, 13.30, 14.30 és 16.00: Gyorsaságimotoros-vb, 3. szabadedzés és időmérő edzések, Portugál Nagydíj, Algarve
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Red Bull Salzburg
21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Northwestern Wildcats-Wisconsin Badgers

 

November 22., vasárnap:      

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, NB I, Újpest-Zalaegerszeg
17.00: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Diósgyőr
19.45: Labdarúgás, NB II, Győr-Gyirmót

M4 Sport+
18.00: Kézilabda, női NB I, Mosonmagyaróvár-Kisvárda

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC, Deiveson Figueiredo-Alex Perez
13.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Esbjerg-Metz
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Brest-Odense
20.00: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry

Sport 2
14.00: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Union Berlin

Eurosport 1
10.05 és 13.05: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Levi
15.50: Síugrás, vk, Wisla
19.45: Sznúker, Északír Open, döntő

Eurosport 2
13.45: Sznúker, Északír Open, döntő    
16.30 és 19.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, páros és egyes döntő, London

Digisport 1
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Benevento
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Genoa
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan

Digisport 2
12.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Everton
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Parma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lorient

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Metz
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sassuolo

Spíler1 TV
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Arsenal
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Leicester City

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Getafe
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Sociedad
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Valladolid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia

ARENA 4
01.30: Amerikafutball, egyetemi bajnokság, Oklahoma Sooners-Oklahoma State Cowboys
12.15, 13.45 és 15.15: Gyorsaságimotos-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, futam, Portugál Nagydíj, Algarve
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Saint-Raphael – Nantes
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Atlanta Falcons
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Green Bay Packers

Forrás: MTI