Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

November 13., péntek:      

M4 Sport
08.45 és 12.45: Forma-1, Török Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
19.45: Labdarúgás, U21-es válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Oroszország

Sport 2
20.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

Eurosport 1
16.55: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Plovdiv

Eurosport 2
14.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
19.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

Digisport 1
18.55, Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, OSC-CN Terrassa
20.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, NC Vouliagmeni-CSM DIGI Oradea

 

November 14., szombat:      

M4 Sport
09.55: Forma-1, Török Nagydíj, Isztambul, 3. szabadedzés
12.45: Forma-1, Török Nagydíj, Isztambul, időmérő edzés
14.45: Labdarúgás, MOL Magyar Kupa, Bicskei TC (NB III)-Ferencváros
17.00: Labdarúgás, MOL Magyar Kupa, sorsolás
18.00: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező, Amszterdam, Magyarország-Hollandia

M4 Sport+
14.05: Vízilabda, E.ON férfi ob I, UVSE Hunguest Hotels-Metalcom Szentes
15.25: Kosárlabda

Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Podravka Koprivnica-Brest
17.45: Kézilabda, női Európa-liga, selejtező, 1. mérkőzés, Baník Most-Vác
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Portugália-Franciaország

Sport 2
14.45: Túraautó-világkupa, Aragón, időmérő edzés
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Azerbajdzsán-Montenegró
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc-Spanyolország

Eurosport 1
11.30: Asztalitenisz, világkupa, Kína, férfi negyeddöntők
15.00: Túraautó-világkupa, Aragón, időmérő edzés
16.55: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Plovdiv

Eurosport 2
11.45 és 18.30: Autósport, WEC, Bahrein
14.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia
16.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

Digisport 1
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, OSC-Radnicki Kragujevac
20.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, CSM DIGI Oradea-Enka Istanbul

Arena 4
10.00, 13.15, 14.10, 15.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, szabaedzések és időmérő edzések
21.30: Amerikaifutball, NCAA

 

November 15., vasárnap:     

M4 Sport
11.10: Forma-1, Török Nagydíj, Isztambul, futam
14.00 és 18.00: ISL Nemzetközi Úszóliga, Duna Aréna
20.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Magyarország-Szerbia

M4 Sport+
14.05: Jégkorong, Erste Liga, FTC-Telekom – UTE
16.55: Röplabda, női Extraliga, alapszakasz, 1. MCM-Diamant Kaposvár – Swietelsky-BRSE

Sport 1
01.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Paul Felder-Rafael Dos Anjos
04.00: Ökölvívás, profi gála, Terence Crawford-Kell Brook
08.45: Túraautó-világkupa, Aragón, 1. futam
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Bietigheim – FTC-Rail Cargo Hungaria
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör Odense-CSZKA Moszkva
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Belgium-Anglia

Sport 2
12.00: Túraautó-világkupa, Aragón, 2. futam
15.00: Túraautó-világkupa, Aragón, 3. futam
17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Törökország-Oroszország
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Lengyelország

Eurosport 1
09.00: Túraautó-világkupa, Aragón, 1. futam
13.00: Túraautó-világkupa, Aragón, 2. futam
15.00: Túraautó-világkupa, Aragón, 3. futam
17.00: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Plovdiv

Eurosport 2
12.00: Asztalitenisz, világkupa, Kína, férfi döntő
14.00 és 19.00: Tenisz ATP-vb, London

Digisport 2
17.25: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvar AV19-Moser Medical Graz99ers

Arena 4
01.00: Amerikiafutball, NCAA
11.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam
13.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam
22.15: Amerikaifutball, NFL

Forrás: MTI