Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

November 6., péntek:     

M4 Sport
09.45 és 15.45: Úszás, Nemzetközi Úszóliga

Sport 1
13.00: Darts, páros csapat-világbajnokság, Salzburg
18.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győr-Dortmund
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Köln
22.45: Sznúker, Bajnokok Bajnoka, Milton Keynes

Sport 2
19.00: Darts, páros csapat-világbajnokság, Salzburg

Eurosport 1
14.35: Kerékpár, Vuelta a Espana, 16. szakasz
17.55: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Szerbia

Eurosport 2
14.00 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Marseille

Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Burnley
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Udinese

Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Newcastle United

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Celta Vigo

Arena 4
10.00 és 13.30: Motorsport, MotoGP, Európa Nagydíj, Valencia, szabadedzés
19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Cardiff City-Bristol City

 

November 7., szombat:      

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, NB I, Paks-Puskás Akadémia
16.30: Vízilabda, női ob I, UVSE-Ferencváros
17.45: Kézilabda, férfi Eurokupa, Horvátország-Magyarország
19.30: Labdarúgás, NB I, MTK-Fehérvár FC

M4 Sport+
13.45: Jégkorong, barátságos mérkőzés, Magyarország-Lengyelország
16.45: Labdarúgás, NB I, Budafok-Bp. Honvéd
19.30: Kosárlabda, férfi NB I, Zalaegerszeg-Falco KC

Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Ferencváros-Bietigheim
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München
20.45: Sznúker, Bajnokok Bajnoka, Milton Keynes

Sport 2
13.00 és 19.45: Darts, páros csapat-világbajnokság, Salzburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Freiburg
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Krim Mercator-CSM Bucuresti

Eurosport 1
12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 17. szakasz
17.55: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Szerbia

Eurosport 2
12.00: Kajak-kenu, világkupa, Pau
14.00, 16.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Leeds
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Rennes

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Spezia
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Fiorentina

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Montpellier

Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Tonbridge Angels-Bradford City
15.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Ipswich Town-Porthsmouth
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Sheffield United
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Fulham

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Eibar
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Betis
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Cádiz

Arena 4
10.00: Motorsport, MotoGP, Európa Nagydíj, Valencia, szabadedzés
13.15, 14.15, 15.45: Motorsport, Európa Nagydíj, Valencia, edzés
21.30: Amerikaifutball, NCAA

 

November 8., vasárnap:      

M4 Sport
14.15: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Kisvárda
16.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Mezőkövesd
19.30: Labdarúgás, NB I, Gyirmót-Nyíregyháza

M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, női NB I, Győr-MTK
17.30: Kosárlabda, férfi NB I, Oroszlány-Kecskemét

Sport 1
02.00: Ökölvívás, profi gála, Hollywood, Haney-Gamboa
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győr-Dortmund
19.00: Darts, páros csapat-világbajnokság, Salzburg

Sport 2
04.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Santos-Teixeira
13.00: Darts, páros csapat-világbajnokság, Salzburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Mönchengladbach
20.00: Sznúker, Bajnokok Bajnoka, Milton Keynes

Eurosport 1
11.30: Kerékpár, Madrid Challenge
14.35: Kerékpár, Vuelta a Espana, 18. szakasz
17.55: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Szerbia

Eurosport 2
11.00: Motokrossz, világbajnokság MX2, 1. futam
12.00: Motokrossz, világbajnokság, MXGP, 1. futam
13.25: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, ‘s Hertogenbosch, férfiak
15.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Verona

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Tottenham
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-AS Monaco
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Aston Villa

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lille
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Reims
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St. Étienne

Spíler 1
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Wolverhampton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Granada
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Athletic Bilbao
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Madrid

Arena 4
11.00, 12.15 és 13.45: Motosport, Európa Nagydíj, Valencia, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Rapid Wien-Salzburg
19.00: Amerikaifutball, NFL, Buffalo-Seattle
22.15: Amerikaifutball, NFL, Arizona-Miami

Forrás: MTI