Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Október 30., péntek:      

M4 Sport
14.45: Úszás, Nemzetközi Úszóliga alapszakasz, 5. forduló, 1. nap, Budapest
19.45: Labdarúgás, női NB I, MTK Hungária-Diósgyőr

Sport 1
08.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan
18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-St. Pauli
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Stuttgart

Sport 2
13.30 és 18.30: Sznúker, Championship League

Eurosport 1
14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 10. szakasz

Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

Spíler 1
17.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Blackburn Rovers-Manchester City
20.40: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Chelsea-Manchester United

Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Cádiz

Arena 4
13.00 és 20.00: Darts, Európa-bajnokság

 

Október 31., szombat:      

M4 Sport
09.45 és 13.45: Forma-1, Emilia Romagna Nagydíja, Imola, szabadedzés és időmérő
11.45: Úszás, Nemzetközi Úszóliga alapszakasz, 5. forduló, 2. nap, Budapest
16.45: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Mezőkövesd
19.15: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár-Ferencváros

M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Zalaegerszeg
17.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szombathely-Pécs
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szedeák-Debrecen

Sport 1
13.00: Autósport, túraautó-világkupa, Spanyol Nagydíj, Alcaniz, időmérő edzés
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-RB Leipzig
21.00: Ökölvívás, profi gála, London

Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Braunschweig-Nürnberg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Dortmund

Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 11. szakasz

Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester City
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes – Paris Saint-Germain

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Atalanta
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Brest
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Cagliari

Spíler 1
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-West Ham United

Spíler 2
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Huesca
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Atlético Madrid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-FC Barcelona

Arena 4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Bristol City-Norwich City
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, RB Salzburg-Tirol
20.00: Darts, Európa-bajnokság

 

November 1., vasárnap:     

M4 Sport
12.45: Forma-1, Emilia Romagna Nagydíja, Imola, futam
15.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-MTK
18.15: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Diósgyőr

M4 Sport+
13.45: Labdarúgás, NB I, Budafok-Paks
16.00: Futsal, NB I, Veszprém-Berettyóujfalu
18.45: Labdarúgás, NB II, Debreceni VSC-ETO FC Győr

Sport 1
01.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas
08.15, 11.45 és 13.45: Autósport, túraautó-világkupa, Spanyol Nagydíj, Alcaníz, 1., 2. és 3. futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Leverkusen
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Wolfsburg

Sport 2
00.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
11.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Balingen
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Wetzlar

Eurosport 1
13.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 12. szakasz

Eurosport 2
09.00 és 12.00: Autósport, túraautó-világkupa, Spanyol Nagydíj, Alcaníz, 1. és 2. futam
11.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Trentino
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Milan
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Juventus
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Brighton

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Everton
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo

Spíler 1
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Southampton

Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Elche
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Levante
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe

ARENA 4
00.30: Amerikaifutball, NCAA, Penn State-Ohio State
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Rangers
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nantes-Créteil
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Baltimore Ravens-Pittsburgh Steelers
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Chicago Bears-New Orleans Saints

Forrás: MTI