Ünnepi és hétvégi sportműsor

A háromnapos hétvége fontosabb hazai sporteseményei:    

Október 23., péntek:     
    
Cselgáncs
Grand Slam-verseny, Papp László Budapest Sportaréna – nők: 48 kg, 52 kg, 57 kg, férfiak: 60 kg, 66 kg selejtezők 10.00, éremcsaták 17.00  

Labdarúgás
Női Eb-selejtező:
Magyarország-Szlovákia, Illovszky Rudolf Stadion 20.00  
    
Úszás
Hosszú távú medencés országos bajnokság, Debrecen 15.00

 

Október 24., szombat:
    
Cselgáncs
Grand Slam-verseny, Papp László Budapest Sportaréna – nők: 63 kg, 70 kg, férfiak: 73 kg, 81 kg selejtezők 10.00, éremcsaták 17.00  

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
Titánok – FTC-Telekom, Győr 17.30
Dunaújvárosi Acélbikák-MAC HKB Újbuda 18.00

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, A csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Krim Mercator Ljubljana (szlovén), Érd 16.00

Férfi NB I:
Ceglédi KKSE – Orosházi FKSE-Linamar 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-OSE Lions 18.00
Kaposvári KK – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.30

Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda – TFSE-MTK 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd – Uni Győr MÉLY-ÚT 17.00
PINKK-Pécsi 424 – Ludovika-FCSM Csata 18.00
VBW CEKK Cegléd-Sopron Basket 18.00    

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 8. forduló:
MTK Budapest-Kisvárda Master Good 14.45
Paksi FC-Budapest Honvéd 17.00
Ferencvárosi TC-Újpest FC 19.30

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda-DVTK 17.00 Fatum Nyíregyháza – Swietelsky-BRSE 19.00

Úszás
Hosszú távú medencés országos bajnokság, Debrecen 9.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A 4. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
PannErgy-Miskolc – ZF-Eger 15.00
A 3. fordulóból elhalaszott mérkőzés:
OSC-Kaposvári VK 19.00
A 8. fordulóból elhalaszott mérkőzés:
Budapesti Honvéd SE-Szolnoki Dózsa 19.00  
    

Október 25., vasárnap:   

Cselgáncs
Grand Slam-verseny, Papp László Budapest Sportaréna – nők: 78 kg, +78 kg, férfiak, 90 kg, 100 kg, +100 kg selejtezők 10.00, éremcsaták 17.00  

Kosárlabda
Férfi NB I:
Jászberényi KSE-Egis Körmend 18.00    

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 8. forduló:
ZTE FC-Budafoki MTE 14.30
Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 19.30

Merkantil Bank Liga NB II, 13. forduló:
Soroksár SC-Szolnoki MÁV FC 13.30
Dorogi FC-BFC Siófok 13.30
DEAC-Aqvital FC Csákvár 13.30
Pécsi MFC-Gyirmót FC Győr 17.00
Kaposvári Rákóczi – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 17.00
FC Ajka-Vasas FC 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Szentlőrinc 17.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-Szombathelyi Haladás 17.00
WKW ETO FC Győr-Budaörs 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Debreceni VSC 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 17.30
MAFC-BME – Fino Kaposvár, Folyondár utca 18.00    

Úszás
Hosszú távú medencés országos bajnokság, Debrecen 9.00

Forrás: MTI