Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Október 10., szombat:

Duatlon
Sprint távú ob, Balatonboglár, 13.30

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
UTE-Sport Club Csíkszereda (romániai) 14.15

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, B csoport: Győri Audi ETO KC-Odense HB (dán) 18.00    

Férfi NB I: Csurgói KK – Orosházi FKSE-Linamar 17.15

Női NB I:
Érd-Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Atomerőmű SE-Szolnoki Olajbányász 18.00 DEAC – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.00

Női NB I: TFSE-MTK – PINKK-Pécsi 424 18.00 PEAC-Pécs – ELTE BEAC Újbuda 18.00 Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00 Aluinvent DVTK – Ludovika-FCSM Csata 18.30 ZTE Női Kosárlabda Klub – Uni Győr MÉLY-ÚT 19.00    

Labdarúgás
Magyar Kupa, 6. forduló: Toponár SE (megyei I.)-Puskás Akadémia FC 14.00
    
Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Debreceni EAC-Dunaferr SE 15.00

Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest – Swietelsky-Békéscsabai RSE, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok 17.00 (zárt kapus)
Újpesti TE-Diósgyőri VTK 18.00
1. MCM-Diamant Kaposvár – Szent Benedek RA 18.00
Vasas Óbuda-Fatum Nyíregyháza 19.45 (zárt kapus)

Sakk
6. Világsakkfesztivál, online, 10.00

Sportlövészet
Trap vegyespáros országos bajnokság (Balatonfűzfő) 10.00

Szabadidősport
35. Spar Budapest Maraton Fesztivál, Pázmány Péter sétány 9.00

Tájfutás
Normál távú terepfutó ob, Pécs 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 9. forduló:
UVSE Hunguest Hotels-KSI SE 12.30
Eger – A-Híd VasasPlaket 13.00
Szolnoki Dózsa-OSC 16.45

 

Október 11., vasárnap:      

Duatlon
Vegyes váltó ob, Balatonboglár, 11.00

Jégkorong
Osztrák liga (ICE), alapszakasz:
Hydro Fehérvár AV19-Black Wings Linz (osztrák) 17.30

Erste Liga, alapszakasz:
Dunaújvárosi Acélbikák-Corona Brasov Wolves (romániai) 17.00
MAC HKB Újbuda-Gyergyói Hoki Klub (romániai) 18.00

Kézilabda
Férfi NB I: Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE 16.45 Budakalász-Ceglédi KKSE 17.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
OSE Lions-Kaposvári KK 14.00 Jászberényi KSE – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00     

Női NB I: VBW CEKK Cegléd-Vasas Akadémia 18.00

Rali
Vértes-rali, az országos bajnokság 4. futama, Mór, 7.52

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika – MAFC-BME 17.30

Sportlövészet
Dupla trap országos bajnokság (Sarlóspuszta) 10.00

Szabadidősport
35. Spar Budapest Maraton Fesztivál, Pázmány Péter sétány, 9.00

Tájfutás
Pontgyűjtő terepfutó csapat ob, Pécs 10.00

Forrás: MTI