Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Augusztus 21., péntek:      

M4 Sport
16.30: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Zalaegerszeg
19.00: Labdarúgás, NB I, MTK-Budapest Honvéd

Sport 1
15.30: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Győri Audi ETO KC-Siófok
17.45: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Telekom Veszprém-Kielce
20.00: Labdarúgás, Európa-liga, döntő, Sevilla-Internazionale

Sport 2
20.00: Agárderby, Kincsem Park

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, francia bajnokság, női időfutam
15.00: Kerékpár, francia bajnokság, férfi időfutam

Arena 4
09.00, 09.55 és 10.55: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Stájer Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
13.15, 14.10 és 15.10: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Stájer Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
18.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

 

Augusztus 22., szombat:

M4 Sport
14.30: Díjugratás, Világkupa, Budapest
20.45: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Paksi FC

Sport 1
15.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Red Bull Salzburg-AFC Ajax
18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Liverpool FC-VfB Stuttgart
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Indiana Pacers-Miami Heat

Sport 2
14.00: Lósport, Magyar Ügetőderby, Kincsem Park
20.00: Ökölvívás, profi gála, Brentwood, Dillian Whyte-Alekszandr Povetkin

Eurosport 1
11.00: Kerékpár, spanyol bajnokság
14.15: Kerékpár, francia bajnokság
17.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

Eurosport 2
17.00, 19.00, 21.00 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, New York

Digisport 1
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Angers
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Rennes

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, New York

Arena 4
09.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Stájer Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
12.30, 13.30 és 15.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Stájer Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
18.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic FC
23.30: Jégkorong, NHL, rájátszás

 

Augusztus 23., vasárnap:

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB II, Vasas FC-Szombathelyi Haladás
17.30: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Budafoki MTE
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Paris Saint-Germain – Bayern München

Sport 1
02.30: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Edgar-Munhoz
10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 és 17.00: Strandröplabda, World Tour, Baden
19.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Philadelphia 76ers-Boston Celtics

Sport 2
08.00: Atlétika, Golden Grand Prix, Tokió
14.00: Lósport, Magyar Derby, Kincsem Park
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Cleveland Indians-Detroit Tigers

Eurosport 1
12.00: Kerékpár, spanyol bajnokság
14.30: Kerékpár, francia bajnokság
17.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

Eurosport 2
01.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00: Tenisz, ATP-torna, New York
14.30: Motorsport, Superbike, Egyesült Királyság Nagydíja, Snetterton

Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Reims
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Strasbourg
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lens

Spíler 2
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, osztályozó, visszavágó, Girona FC-Elche CF

Arena 4
11.00, 12.15, 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Stájer Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Hibernian

Forrás: MTI