Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Augusztus 14., péntek:

M4 Sport
11.00: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés
14.00: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés
15.00: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés
18.15: Labdarúgás, NB I, MTK-Ferencváros
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, FC Barcelona-Bayern München

Sport 1
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olympique Marseille-VfB Stuttgart

Sport 2
19.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Denver Nuggets

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokség, Sheffield

Eurosport 2
14.45: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 3. szakasz

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington

ARENA4
09.00, 09.55 és 10.55: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
13.15, 14.10 és 15.10: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
20.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Colorado Avalanche-Arizona Coyotes

 

Augusztus 15., szombat:

M4 Sport
10.15: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 1. futam
12.00: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő
15.15: Labdarúgás, NB I, Paks-Újpest
18.15: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-MOL Fehérvár

Sport 1
14.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Borussia Mönchengladbach-Duisburg
16.45: Kézilabda, felkészülési mérkőzés, MOL-Pick Szeged – Orosháza
20.30: Kosárlabda, NBA

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+

Eurosport 1
13.15 és 17.30: Autósport, World Endurance bajnokság
14.30 és 20.15: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
15.05: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz
16.50: Kerékpár, országúti kerékpár, Lombard körverseny

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington

SpílerTV 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Manchester City-Lyon

ARENA4
09.00, 09.55 és 10.55: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.35, 14.10 és 15.10: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
13.30: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, MotoGP, 4. szabadedzés
18.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Motherwell
21.00: Autósport, Indy500

 

Augusztus 16., vasárnap:  

M4 Sport
09.45: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 2. futam
11.00: Strandröplabda, ob, női és férfi döntő
14.30: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam
17.30: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Mezőkövesd
19.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC
20.00: Labdarúgás, Európa-liga, elődöntő

Sport 2
03.00: Ökölvívás, profi gála, Uncasville
15.00: Lósport, Kincsem+
16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Borussia Dortmund-Austria Wien
19.00: Baseball, MLB, Detroit Tigers-Cleveland Indians
22.30: Kosárlabda, NBA

Eurosport 1
12.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona
14.15 és 20.15: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
11.00 és 14.00: Motorsport, motokrossz, vb
15.05: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Prága
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington

SpílerTV 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, osztályozó, rájátszás, Almería-Girona

ARENA4
11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, Spielberg, Moto3, Moto2, MotoGP
17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Livingston-Rangers
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

Forrás: MTI