Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Július 10., péntek:      

M4 Sport
10.55: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, 1. szabadedzés
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
14.00: Autósport, Forma-3, Osztrák Nagydíj, Spielberg, időmérő edzés
14.55: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, 2. szabadedzés
16.55: Autósport, Forma-2, Osztrák Nagydíj, Spielberg, időmérő edzés

Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, sorsolás
20.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting Lisboa-Santa Clara

Sport 2
20.00: Lósport, Kincsem+

Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, sorsolás
13.20: Tenisz, Thiem’s 7, elődöntők

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, sorsolás

Spíler2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Granada CF
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés

Arena4
19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Huddersfield-Luton

 

Július 11., szombat:      

M4 Sport
10.15: Autósport, Forma-3, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 1. futam
12.00: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, 3. szabadedzés
14.45: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, időmérő
16.45: Autósport, Forma-2, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 1. futam

Sport 1
18.15: Labdarúgás, osztályozó a német másodosztályért, visszavágó, Ingolstadt-Nürnberg

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, virtuális Tour de France, 3. szakasz
17.00: Tenisz, Ultimate Showdown
20.25: Labdarúgás, norvég bajnokság, Rosenborg-Strömgodset

Eurosport 2
11.30: Tenisz, Thiem’s 7, bronzmérkőzés
13.30: Tenisz, Thiem’s 7, döntő

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-West Ham United
16.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo
19.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-AS Roma
21.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta

Digisport 2
12.55 és 16.15: Strandkézilabda
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester City

Spíler1 TV
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Newcastle United
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Chelsea

Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Celta Vigo
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Barcelona
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis

 

Július 12., vasárnap:    

M4 Sport
09.45: Autósport, Forma-3, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 2. futam
11.00: Autósport, Forma-2, Osztrák Nagydíj, Spielberg, 2. futam
14.30: Autósport, Forma-1, Stájer Nagydíj, Spielberg, futam

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC, Abu-Dzabi

Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Galatasaray
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Sivasspor

Eurosport 1
12.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Spielberg
15.00: Kerékpár, virtuális Tour de France, 4. szakasz
17.00: Tenisz, Ultimate Showdown

Digisport 1
12.55, 14.20 és 16.15: Strandkézilabda
17.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-SPAL
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Hellas Verona
21.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan
    
Digisport 2
15.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Crystal Palace
17.15: Strandkézilabda
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Leicester

Digisport 3
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sampdoria

Spíler1 TV
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Everton
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal

Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Eibar
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Athletic Bilbao
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Valencia
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Mallorca

Forrás: MTI