Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 22., szombat:      

Asztalitenisz
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok) – egyes negyeddöntők, páros döntők 10.00

Atlétika
Fedettpályás országos bajnokság (BOK Csarnok), 1. nap, 15.00

Evezés
Ergométeres országos bajnokság, Székesfehérvár, 10.00

Futsal
Magyar Kupa, négyes döntő, Szombathely
Női elődöntő:
Astra Bulls-WSH-Palmfood Tolna-Mözs 10.30
Agenta Girls Szekszárd-Budaörs 13.00

Férfi elődöntő:
Futsal Veszprém-Haladás VSE 15.30
5 Stars Érdi VSE-MVFC Berettyóújfalu 18.00

Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Dunaújvárosi Acélbikák-Újpesti TE 18.00

Kézilabda
Férfi EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló, D csoport:
Grundfos Tatabánya KC-Pays d’Aix Université Club (francia), Győr 17.00

Férfi NB I:
Orosházi FKSE-Linamar – SBS-Eger 18.00
Balatonfüredi KSE-Dabasi KC 18.00
Budakalász – HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00
Sport36-Komló – Csurgói KK 18.00
Váci KSE – MOL-Pick Szeged 18.30

Női NB I:
Szent István SE-Kisvárda Master Good SE, Monor 18.00
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – DVSC Schaeffler 18.00
Érd HC – Motherson-Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd – NKE-FCSM Csata 14.45
ELTE BEAC Újbuda-Vasas Akadémia 16.00
PINKK-Pécsi 424 – Aluinvent DVTK 18.00
TFSE-MTK – ZTE NKK 18.00
Uni Győr MÉLY-ÚT – VBW CEKK Cegléd 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK 17.00
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC 17.00
MOL Fehérvár FC-ZTE FC 17.00
Paksi FC-Debreceni VSC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 19.30

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
Újpesti TE-Fatum Nyíregyháza 18.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport:
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát) 19.00

E.ON férfi ob I, alapszakasz, B csoport:
A 9. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Tatabánya-Debreceni VSE 16.00

13. forduló:
VasasPlaket-AVUS Szombathely 18.00

 

Február 23., vasárnap:  

Asztalitenisz
World Tour-verseny, Budapest (BOK Csarnok) – egyes elődöntők, döntők 10.30

Atlétika
Fedettpályás országos bajnokság (BOK Csarnok), 2. nap, 13.30

Futsal
Magyar Kupa, négyes döntő, Szombathely – női és férfi döntő 11.00 és 14.30

Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő:
2. mérkőzés:
Dunaújvárosi Acélbikák-Újpesti TE 17.00

1. mérkőzés:
Debreceni EAC-SC Csíkszereda (romániai) 18.30

Osztrák liga (EBEL), középszakasz, alsóház:
Hydro Fehérvár AV19-EC Panaceo VSV (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló, B csoport:
Telekom Veszprém-Montpellier HB (francia) 17.00

Kosárlabda
Női NB I:
Sopron Basket – PEAC-Pécs 18.00  

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 25. forduló:
WKW ETO FC Győr – Szeged-Csanád Grosics 12.30
Szolnoki MÁV FC-BFC Siófok 14.00
Budaörs-Szombathelyi Haladás, Tatabánya 14.00
Soroksár SC-Budafoki MTE 14.00
Békéscsaba 1912 Előre-Vác FC 14.00
Duna Aszfalt Tiszakécske-Nyíregyháza Spartacus FC 14.00
Kazincbarcika-Vasas FC, Putnok 14.00
Aqvital FC Csákvár-Gyirmót FC Győr 17.00
FC Ajka-MTK Budapest 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
HÉP Kecskeméti RC-Fino Kaposvár 17.00

Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-BRSE – 1. MCM-Diamant Kaposvár 17.00
Vasas Óbuda-Hungast Haladás 18.00

Forrás: MTI