Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 15., szombat:

Atlétika
A MASZ nyílt fedettpályás versenye (BOK Csarnok) 11.00

BBU Föld Alatti Futás (X., Előd u 1., Rottenbiller park) 7.30

Fitnesz
FőnixFitt eseménysorozat (Debrecen, Főnix Csarnok)

Jégkorong
Erste Liga, középszakasz:
Felsőház:
FTC-Telekom – Dunaújvárosi Acélbikák 16.00

Kézilabda
Férfi NB I: Telekom Veszprém – Orosházi FKSE-Linamar 18.00     

Női NB I: DVSC Schaeffler-Váci NKSE 15.00 MTK Budapest-Érd HC 18.00 Győri Audi ETO KC-Alba Fehérvár KC 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-Atomerőmű KSC Szekszárd 16.00
ZTE Női Kosárlabda Klub – PINKK-Pécsi 424 17.00
Vasas Akadémia-Sopron Basket 18.00
VBW CEKK Cegléd – PEAC-Pécs 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 21. forduló:
Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
ZTE FC-Újpest FC 17.00
Kapovári Rákóczi FC-Budapest Honvéd 17.00
Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good 17.00
Diósgyőri VTK-Paksi FC 17.00
Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Magyar utánpótlás-válogatott – HÉP Kecskeméti RC, Rácalmás 16.30

Úszás
Univer-24 úszómaraton, Kecskeméti Fürdő versenyuszodája 10.00

Vívás
Kerekesszékes vívó-világkupa, Eger (Hotel Eger&Park) – női tőr egyéni (A és B), férfi párbajtőr egyéni (A), férfi kard egyéni (B)

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 12. forduló:
A csoport:
Tatabánya-UVSE 16.00
Szolnoki Dózsa – PannErgy-Miskolci VLC 18.00
PVSK-Mecsek Füszért – Szegedi VE 19.00

B csoport:
Metalcom Szentes-VasasPlaket 18.00    
AVUS Szombathely-Kaposvári VK 18.00
ZF-Eger – BVSC-Zugló 18.30

 

Február 16., vasárnap:

Atlétika
A MASZ nyílt fedettpályás versenye (BOK Csarnok) 11.30

Jégkorong
Erste Liga, középszakasz:
Alsóház:
Gyergyói HK (román)-UTE 17.30
Schiller-Vasas HC – Fehérvári Titánok 18.10

Osztrák liga (EBEL), középszakasz, Alsóház:
Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. forduló, A csoport: MOL-Pick Szeged – Paris Saint-Germain (francia) 17.00

Női NB I: Hungast-Szombathelyi KKA – Szent István SE 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Uni Győr MÉLY-ÚT – TFSE-MTK 17.00
NKE-FCSM Csata – Aluinvent DVTK 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló:
Nyíregyháza Spartacus FC-FC Ajka 14.00
Vác FC-Soroksár SC, Balassagyarmat 14.00
Budafoki MTE-Dorogi FC 14.00
Szombathelyi Haladás-Aqvital FC Csákvár 14.00
Gyirmót FC Győr-Szolnoki MÁV FC 14.00
BFC Siófok – Szeged-Csanád Grosics 14.00
Kazincbarcika-WKW ETO FC Győr, Putnok 14.00
Vasas FC-Duna Aszfalt TLC 17.00
MTK Budapest-Békéscsaba 1912 Előre 18.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Fino Kaposvár – MAFC-BME 16.00
Magyar utánpótlás-válogatott – DEAC, Rácalmás 16.30

Vívás
Kerekesszékes vívó-világkupa, Eger (Hotel Eger&Park) – női tőr csapat, férfi kard csapat

Forrás: MTI