Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki és szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Április 16., péntek:      

M4 Sport
10.45 és 14.15: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
15.50: Kézilabda, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Olaszország
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Diósgyőr
19.45: Kosárlabda, női Euroliga elődöntő, Perfumerias Avenida-Sopron Basket, Isztambul

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-TSG 1899 Hoffenheim

Sport 2
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, rájátszás, Växjö-Färjestad

Eurosport 1
12.00: Kerékpár, török körverseny
14.00: Kerékpár, valenciai körverseny

Eurosport 2
08.15: Műkorcsolya, World Trophy, Oszaka
10.50: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage

Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham Hotspur

Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Arena 4
10.00, 10.45 és 11.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés
14.15, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés
19.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Reading-Cardiff City

 

Április 17., szombat:      

M4 Sport
10.45 és 13.45: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-ZTE

M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mezőkövesd
16.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Telekom Veszprém
18.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Szeged
20.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros

Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, St. Pauli-Würzburg
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Köln
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, Athletic Bilbao-Barcelona

Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Schalke
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Galatasaray
22.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Utah Jazz

Eurosport 1
08.10: Műkorcsolya, World Trophy, Oszaka
12.00: Kerékpár, török körverseny
14.00: Kerékpár, valenciai körverseny
15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-West Ham United
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Parma

Digisport 2
12.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Rennes
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Hellas Verona
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lorient
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Sheffield

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Udinese
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Spíler 1
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Manchester United

Arena 4
03.00: Küzdősport, ketrecharc
08.30: Autósport, V8 Supercars túraautó-bajnokság, 6. futam
10.00, 10.45 és 11.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
13.30, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
21.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Norwich-Bournemouth
23.30: Autósport, IndyCar gyorsasági sorozat, Birmingham (Alabama), időmérő

 

Április 18., vasárnap:      

M4 Sport
12.45: Kézilabda, női világbajnoki selejtező, Magyarország-Olaszország
14.45: Forma-1, Emilia-Romagna Nagydíj, futam
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MOL Fehérvár
19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-DVSC

M4 Sport+
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-MTK

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bremen
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hertha

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Melsungen
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Bergischer
19.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-New Orleans Pelicans
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Miami Heat-Brooklyn Nets

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Roma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Internazionale

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Fulham
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lyon

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – St. Étienne
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Benevento
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

Eurosport 1
11.05 és 14.00: Kerékpár, World Tour, Amstel Gold női és férfi verseny
12.00: Kerékpár, török körverseny
17.15: Kerékpár, valenciai körverseny
19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
11.00 és 16.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Golf, PGA Tour, RBC Heritage

Spíler 1
13.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Elche
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Burnley
19.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Leicester City-Southampton

Spíler 2
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Sevilla
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Valencia
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid

Arena 4
08.30: Autósport, V8 Supercars túraautó-bajnokság, 8. futam
12.15, 13.45 és 15.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, futam
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nantes-Dunkerque
23.30: Autósport, IndyCar gyorsasági sorozat, Birmingham (Alabama), futam

Forrás: MTI