Hétvégi sportműsor

 

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 20., szombat:  

Atlétika
Fedett pályás atlétikai országos bajnokság, BOK Csarnok, 1. nap, 14.50

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
Opten Vasas HC-Titánok 18.45

Kézilabda
Női Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló: D csoport: Siófok KC-Fleury Loiret (francia) 16.00 A csoport: Váci NKSE-Zvezda Zvenyigorod (orosz) 18.00     

Férfi NB I: Ferencvárosi TC – Sport36-Komló 18.00 Orosházi FKSE-Linamar – Telekom Veszprém 18.00     

Női NB I:
Hungast Szombathelyi KKA-Érd 16.00 Dunaújvárosi Kohász KA – EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 17.00

Kosárlabda
Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-ZTE Női Kosárlabda Klub 16.00
Uni Győr MÉLY-ÚT – Sopron Basket 17.00
VBW CEKK Cegléd-Aluinvent DVTK 18.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Vasas Akadémia 18.00
Ludovika-FCSM Csata – TFSE-MTK 18.00
PINKK-Pécsi 424 – PEAC-Pécs 20.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
ZTE FC-Újpest FC 14.45
MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK 17.00
Ferencvárosi TC-Budapest Honvéd 19.30

Vízilabda
Magyarország-Szerbia, férfi felkészülési mérkőzés, Szeged, uszoda avató 15.00

 

Február 21., vasárnap:      

Atlétika
Fedett pályás atlétikai országos bajnokság, BOK Csarnok, 2. nap, 13.30

Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
DEAC-MAC HKB Újbuda 18.30

Szlovák liga, alapszakasz:
DVTK Jegesmedvék-HK Nitra (szlovák) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I:
SBS-Eger – Ceglédi KKSE 18.00
Balatonfüredi KSE-Veszprémi KKFT 18.00
Dabasi KC VSE – HE-DO B.Braun Gyöngyös 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Budafoki MTE-Puskás Akadémia FC 14.30
Paksi FC-Kisvárda Master Good 17.00

Merkantil Bank Liga NB II, 25. forduló:
DEAC-Szolnoki MÁV FC 14.00
Gyirmót FC Győr-BFC Siófok 14.00
FC Ajka-Szombathelyi Haladás 14.00
Pécsi MFC-Aqvital FC Csákvár 14.00
Soroksár SC-Békéscsaba 1912 Előre 14.00
Dorogi FC-Kolorcity Kazincbarcika SC 14.00
Nyíregyháza Spartacus FC-WKW ETO FC Győr 14.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Debreceni VSC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Szentlőrinc 17.00
Vasas FC-Budaörs 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-Dunaújvárosi KSE 17.30

Női Extraliga, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Fatum Nyíregyháza-DVTK 18.00

Forrás: MTI