Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Szeptember 18., péntek:      

M4 Sport
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Ferencváros
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Sopron – BVSC-Zugló

Sport 1
18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburger SV-Fortuna Düsseldorf
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Schalke 04

Sport 2
09.00 és 14.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala
21.00: Darts, World Series, Salzburg

Eurosport 1
10.00: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny, szabadedzés
13.25: Országúti kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

Eurosport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Nimes

Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

Spíler 2
20.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Osasuna

Arena 4
09.00 és 13.15: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés
20.45: Labdarúgás, Championship, Coventry-QPR

 

Szeptember 19., szombat:     

M4 Sport
13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Ráckeve VAFC-Ferencvárosi TC
15.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Balassagyarmat VSE-Diósgyőri VTK
20.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Pápai Perutz FC-WKW ETO FC Győr

M4 Sport+
14.05: Futsal, NB I, MVFC Berettyóújfalu-Dunaferr
16.15: Vízilabda, férfi NB I, BHSE-UVSE
17.30: Kézilabda, női NB I, Váci NKSE-Kisvárda Master Good SE

Sport 1
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Vipers Kristiansand – FTC-Rail Cargo Hungaria
21.00: Darts, World Series, Salzburg

Sport 2
09.30 és 17.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Freiburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

Eurosport 1
10.20: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny, edzés
14.15: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny

Eurosport 2
12.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
16.00: Országúti kerékpár, Tour de France, 20. szakasz

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-West Bromwich Albion
18.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Crystal Palace
20.40: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
17.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Torino
20.40: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-AS Roma

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Girondins Bordeaux
19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

Spíler 1
15.55: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Fulham

Spíler 2
15.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Eibar
20.45: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia

Arena 4
09.00: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, időmérő
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Altach
19.00: Labdarúgás, Championship, Swansea City-Birmingham City
21.30: Amerikaifutball, NCAA, Louisville-Miami

 

Szeptember 20., vasárnap:      

M4 Sport
12.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Tiszaújváros-Budapest Honvéd
15.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Tiszaföldvár VSE-MOL Fehérvár FC

M4 Sport+
14.05: Futsal, NB I, FTC-Veszprém
16.15: Vízilabda, férfi ob I, FTC Telekom – BVSC-Zugló
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Komló
19.15: Jégkorong, MAC-HKB Újbuda – DEAC

Sport 1
02.00: Küzdősport, UFC, Colby Covington-Tyron Woodley
12.45 és 20.15: Darts, World Series, Salzburg
16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Borussia Dortmund-Brest

Sport 2
02.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Boston Celtics-Miami Heat
11.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Mainz
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, VfL Wolfsburg-Bayer Leverkusen
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, San Francisco Giants-Oakland Athletics

Eurosport 1
03.00: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny
15.40: Országúti kerékpár, Tour de France, 21. szakasz

Eurosport 2
10.50: Motorsport, Superbike, vb
14.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Parma-SSC Napoli
14.55: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Brighton
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Cagliari
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Sampdoria

Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-PSG
15.00: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Crotone
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-St. Étienne
19.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Burnley

Digisport 3
12.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Lille

Spíler 1
12.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Tottenham Hotspur
16.45: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-FC Liverpool

Spíler 2
15.55: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Cádiz
18.25: Labdarúgás, La Liga, Granada-Deportivo Alavés
20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Real Madrid

Arena 4
01.30: Amerikaifutball, NCAA, Virginia-Virginia Tech
10.00, 11.00, 12.15 és 13.45: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, MotoE, Moto2, Moto3, MotoGP, futam
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Minnesota Vikings
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Baltimore Ravens

Forrás: MTI