Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Augusztus 1., szombat:

Atlétika
Budapest bajnokság (Iharos Pálya), 1. nap 14.30

Birkózás
Strandbirkózó országos bajnokság, 2. állomás, Balatonfüred (Füred Kemping & Üdülőfalu) 10.00

Evezés
Országos bajnokság, Szeged 9.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
Kaposvári Rákóczi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 20.00

Rögbi
Hetesrögbi, V4-es felnőtt és korosztályos torna, Budapest Rögbi Center 10.00

Strandröplabda
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata 9.00

Szabadidősport
VI. Hód-Futófesztivál, Hódmezővásárhely (Török Sándor Strandfürdő) 8.30
 
Úszás
38. Lidl Balaton-átúszás, Révfülöp – rajt: 8.00-12.00

Vízilabda
BENU Férfi Magyar Kupa, 2. forduló:
– Fehér csoport (Szentes):
Szolnoki Dózsa-KSI SE 10.00
Metalcom-Szentes – Eger 11.30

 – Kék csoport (Tatabánya):
OSC – BVSC-Zugló 13.00
PVSK-Mecsek Füszért – Tatabánya 14.30
PVSK-Mecsek Füszért – OSC 17.00
Tatabánya – BVSC-Zugló 18.30

– Piros csoport (Margitsziget):
UVSE-Debrecen 10.00
FTC-Telekom Waterpolo – Budapesti Honvéd SE 11.30
UVSE – FTC-Telekom Waterpolo 16.00
Debrecen-Budapesti Honvéd SE 18.30

– Zöld csoport (Szeged):
A-Híd VasasPlaket – PannErgy-Miskolci VLC 16.00
Szeged-Kaposvári VK 18.15

 

Augusztus 2., vasárnap:

Atlétika
Budapest bajnokság (Iharos Pálya), 2. nap 14.35

Evezés
Országos bajnokság, Szeged 09.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
Soroksár SC-DEAC 17.30
Debreceni VSC-Budaörs 17.45
Pécsi MFC-Dorogi FC 19.00
FC Ajka-WKW ETO FC Győr 19.00
Szeged-Csanád Grosics – Békéscsaba 1912 Előre 19.00
Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 19.00
Szolnoki MÁV FC-Szentlőrinc 19.00
BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 19.00
Vasas FC-Kolorcity Kazincbarcika 20.00

Strandröplabda
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata 09.00

Triatlon
Sprint távú országos bajnokság, Baja 15.30

Vízilabda
BENU Férfi Magyar Kupa, 2. forduló:

– Zöld csoport (Szeged):
Szeged – A-Híd VasasPlaket 10.00
Kaposvári VK – PannErgy-Miskolci VLC 11.30
A-Híd VasasPlaket – Kaposvári VK 16.00
PannErgy-Miskolci VLC – Szeged 17.30

– Piros csoport (Margitsziget):
FTC-Telekom Waterpolo – Debrecen 11.00
Budapesti Honvéd SE-UVSE 12.30

– Kék csoport (Tatabánya):
OSC-Tatabánya 12.00
BVSC-Zugló – PVSK-Mecsek Füszért 13.30

Forrás: MTI