A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Március 7., szombat:      

Atlétika
Téli dobó országos bajnokság, Szombathely, 13.50

Birkózás
A Magyar Birkózó Szövetség flashmobja: mintegy kétszáz fiatal birkózó hidal le egyszerre az olimpiai öt karika alakjában a Puskás Aréna és a BOK Csarnok közötti területen 11.30  

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 6. (utolsó) forduló, 2. csoport:
Győri Audi ETO KC-SCM Ramnicu Valcea (román) 16.00

Női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Siófok KC-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 18.00

Férfi NB I:
Budakalász – SBS-Eger 18.00
HE-DO B. Braun Gyöngyös – Dabasi KC 18.00

Női NB I:
Hungast Szombathelyi KKA-Váci NKSE 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Egis Körmend – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Jászberényi KSE-Alba Fehérvár 18.00
Sopron KC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Szolnoki Olajbányász-OSE Lions 18.00
DEAC – Naturtex-SZTE-Szedeák 19.00
Atomerőmű SE-Kaposvári KK 19.00

Killik László Női Magyar Kupa, Pécs, helyosztók:
A 3. helyért 14.30
Döntő 17.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 24. forduló:
Paksi FC-Budapest Honvéd 17.00
Diósgyőri VTK-Újpest FC 17.00
Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Debreceni VSC-Kisvárda Master Good 17.00
ZTE FC-Ferencvárosi TC 19.30

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-Fatum Nyíregyháza, Illyés-Aramis Sportcsarnok 16.00        
UTE-Vasas Óbuda 18.00

Tenisz
Davis Kupa-selejtező, Debrecen:
Magyarország-Belgium 12.00 – páros: Balázs Attila, Fucsovics Márton-Joran Vliegen, Sander Gille; egyes: Balázs-Kimmer Coppejans, Fucsovics-Ruben Bemelmans

Vízilabda
E.ON férfi ob I, középszakasz, 1. forduló:
Felsőház:
FTC-Telekom Waterpolo – Metalcom Szentes 16.00
Szolnoki Dózsa-Budapesti Honvéd SE 16.00
A-Híd OSC Újbuda – UVSE 19.00

Alsóház:
Szegedi VE-AVUS Szombathely 17.00
BVSC-Zugló – Tatabánya 17.00
VasasPlaket-Debreceni VSE 18.00
PVSK-Mecsek Füszért – Kaposvári VK 19.00

 

Március 8., vasárnap:

Jégkorong
Szlovák liga, középszakasz, alsóház:
MAC Újbuda-HC 07 Detva (szlovák) 17.00
DVTK Jegesmedvék-HC Nové Zámky (szlovák) 17.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 27. forduló:
Budaörs-BFC Siófok, Tatabánya 14.30
Dorogi FC-Gyirmót FC Győr 14.30
Soroksár SC-Szombathelyi Haladás 14.30
Kazincbarcika-MTK Budapest, Putnok 14.30
WKW ETO FC Győr-Szolnoki MÁV FC 17.00
Aqvital FC Csákvár – Szeged-Csanád Grosics 17.00
FC Ajka-Budafoki MTE 17.00
Duna Aszfalt TLC-Vác FC 17.00
Vasas FC-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC-Vegyész RC Kazincbarcika 18.00
MAFC-BME – HÉP Kecskeméti RC 19.00

Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-BRSE – Hungast Haladás 17.00

Forrás: MTI