Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 29., szombat:      

Asztalitenisz
Országos bajnokság, Kecskemét

Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő, 4. mérkőzés:
Fehérvári Titánok – FTC-Telekom 17.30
    
Kézilabda
Férfi NB I:
Csurgói KK – HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00
Dabasi KC-Budakalász 18.00
SBS-Eger – Balatonfüredi KSE 18.00
Sport36-Komló – Váci KSE 18.00

Női NB I:
Váci NKSE-Kisvárda Master Good SE 18.00

Kosárlabda
 Férfi NB I:
Naturtex-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK 18.00

Női NB I:
NKE-FCSM Csata – Uni Győr MÉLY-ÚT 17.00
ZTE Női Kosárlabda Klub-ELTE BEAC Újbuda 17.00
Vasas Akadémia – TFSE-MTK 18.00
VBW CEKK Cegléd-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 23. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC 17.00
MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC 17.00
Újpest FC-Puskás Akadémia FC, Zalaegerszeg 17.00
Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Kisvárda Master Good-Paksi FC 17.00
Ferencvárosi TC-Debreceni VSC 19.30

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
Fatum Nyíregyháza – Swietelsky-BRSE 18.00
MTK Budapest-UTE, Illyés-Aramis Sportcsarnok 18.00
Hungast Haladás-Jászberény VT 19.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 14. forduló:
A csoport:
FTC-Telekom    Waterpolo – Szolnoki Dózsa 15.30
Szegedi VE-UVSE 16.00
Debreceni VSE – PannErgy-Miskolci VLC 17.00
PVSK-Mecsek Füszért – Tatabánya 19.00

B csoport:
Metalcom Szentes-AVUS Szombathely 18.00
VasasPlaket-Kaposvári VK 18.00
Budapesti Honvéd SE – BVSC-Zugló 19.00

 

Március 1., vasárnap:

Asztalitenisz
Országos bajnokság, Kecskemét

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 5. forduló:
1. csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Team Esbjerg (dán), Érd 15.00

Kosárlabda
Női NB I:
Aluinvent DVTK-Sopron Basket 17.00
PEAC-Pécs – PINKK-Pécsi 424 18.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 26. forduló:
Vác FC-FC Ajka, Balassagyarmat 14.30
Budafoki MTE-Békéscsaba 1912 Előre 14.30
Budaörs-Gyirmót FC Győr, Tatabánya 14.30
BFC Siófok-Aqvital FC Csákvár 14.30
Nyíregyháza Spartacus FC-Kazincbarcika 14.30
Szombathelyi Haladás-Dorogi FC 17.00
Szeged-Csanád Grosics – Szolnoki MÁV FC 17.00
MTK Budapest-Duna Aszfalt TLC 17.00
Vasas FC-WKW ETO FC Győr 17.00

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-Pénzügyőr SE 17.00
HÉP Kecskeméti RC-DEAC 18.30

Forrás: MTI