Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

December 20., péntek:      

M4 Sport
19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Kaposvári KK

Sport 1
13.30: Darts, PDC-vb, 8. nap
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Borussia Dortmund

Sport 2
12.00: Tenisz, bemutató torna, Abu-Dzabi
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 8. nap

Eurosport 1
11.35: Alpesi sí, vk, Val Gardena, férfi szuper-óriásműlesiklás
14.05: Sílövészet, vk, Franciaország, női 7,5 km sprint
17.55: Síugrás, vk, Engelberg, selejtező

Eurosport 2
21.45: Úszás, ISL, Las Vegas, 1. nap

Digisport 1
20.30: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-AS Roma

Digisport 2
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Innsbruck

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Granada

 

December 21., szombat:

M4 Sport
13.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Atomerőmű SE
15.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, bronzmérkőzés, al-Hilal – Monterrey
17.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, döntő, Flamengo-FC Liverpool

Sport 1
11.00: Küzdősport, UFC, Puszan, Brian Ortega-Koreane
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Wolfsburg
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Mönchengladbach
20.30: Darts, PDC-vb, 9. nap

Sport 2
13.30: Darts, PDC-vb, 9. nap
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Buffalo Bills

Eurosport 1
10.20: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Val d’Isere
11.45: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Val Gardena/Gröden
12.55 és 14.50: Sílövészet, vk, Franciaország
13.45: Északi összetett, vk, Ramsau
15.40: Síugrás, vk, Engelberg

Eurosport 2
10.50: Északi összetett, vk, Ramsau
13.20: Sífutás, vk, Planica
22.00: Úszás, ISL, Las Vegas, 2. nap

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal
17.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Genoa
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain – Amiens

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Cagliari
20.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-SPAL

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lille

Spíler1 TV
15.30: Labdarúgás, Premier League, Norwich City-Wolverhampton Wanderers
18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Leicester City
20.30: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Southampton

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, La Liga, Mallorca-Sevilla
15.45: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Alavés
18.10: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Getafe
20.40: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Valencia

 

December 22., vasárnap:  

M4 Sport
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, OSE Lions – KTE-Duna Aszfalt

Sport 1
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Heidenheim-Osnabrück
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Fortuna Düsseldorf-Union Berlin
17.30: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Rijád, Juventus-Lazio
20.00: Darts, PDC-vb, 10. nap

Sport 2
02.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Los Angeles Rams
13.30: Darts, PDC-vb, 10. nap
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Besiktas
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-New Orleans Saints
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Dallas Cowboys

Eurosport 1
09.50 és 13.00: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Alta Badia
10.55: Alpesi sí, vk, női kombináció, Val d’Isere
12.10 és 14.00: Sílövészet, vk, Franciaország
15.00: Síugrás, vk, Engelberg

Eurosport 2
11.00: Sífutás, vk, Planica
13.50: Alpesi sí, vk, női kombináció, Val d’Isere
15.40: Északi összetett, vk, Ramsau

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-AC Milan
14.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Brescia
17.10: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Chelsea
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lecce-Bologna
17.15: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-MHK 32 Liptovsky Mikulás

Spíler1 TV
14.15: Labdarúgás, Premier League, Watford-Manchester United

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Espanyol
13.55: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Real Sociedad
15.55: Labdarúgás, La Liga, Betis-Atlético Madrid
18.10: Labdarúgás, La Liga, Levante-Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Athletic Bilbao

Forrás: MTI