Hétvégi sportműsor

A hétvégi hazai események:

December 14., szombat:      

Jégkorong
Hat Nemzet felkészülési torna, Vasas Jégcentrum:
Az 5. helyért (A3-B3) 12.30
A 3. helyért (A2-B2) 16.00
Döntő (A1-B1) 19.30

Kézilabda
Olimpiai kvalifikációs női világbajnokság, Japán: szünnap
Férfi SEHA Liga, alapszakasz:
PPD Zagreb (horvát)-Telekom Veszprém 20.45

Férfi NB I:
Mezőkövesdi KC – HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00
Váci KSE – SBS-Eger 18.00
Csurgói KK-Balatonfüredi KSE 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 13.00
Zalakerámia ZTE KK-Alba Fehérvár 16.30
Atomerőmű SE-Szolnoki Olajbányász 18.00
Kaposvári KK – KTE-Duna Aszfalt 19.00

Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd – Uni Győr MÉLY-ÚT 17.00
PINKK-Pécsi 424 – Sopron Basket 18.00
TFSE-MTK – ELTE BEAC Újbuda 18.00
ZTE Női Kosárlabda Klub-Vasas Akadémia 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 16. forduló:
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC 17.00
Puskás Akadémia FC-ZTE FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Debreceni VSC 17.00
Budapest Honvéd-Újpest FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30  

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
UTE-Békéscsabai RSE 18.00

Sportlövészet
Magyarország-Szlovákia válogatott sportlövő viadal (Szombathely, Haladás VSE Sportkomplexum) 9.00

Úszás
Rövidpályás országos bajnokság, Kaposvár, döntők 18.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló:
B csoport:
A-Híd OSC-Újbuda – FTC-Telekom Waterpolo 20.30

 

 

December 15., vasárnap:      

Kézilabda
Olimpiai kvalifikációs női világbajnokság, Japán:
A 3. helyért, Kumamoto 9.30
Döntő, Kumamoto 12.30

Férfi NB I:
Orosházi FKSE-Linamar – Budakalász 18.00
Grundfos Tatabánya KC-Dabasi KC VSE 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
PEAC-Pécs – Aluinvent DVTK 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 16. forduló:
Diósgyőri VTK-Ferencvárosi TC 18.00

Merkantil Bank Liga NB II, 21. forduló:
BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 13.00
Szolnoki MÁV FC-Budafoki MTE 13.00
Vác FC-Aqvital FC Csákvár, Balassagyarmat 13.00
Budaörs-MTK Budapest, Tatabánya 13.00
Dorogi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 13.00
Soroksár SC-Vasas FC 13.00
Békéscsaba 1912 Előre-Kazincbarcika 13.00
FC Ajka-Duna Aszfalt TLC 17.00

Röplabda
Férfi NB I, A csoport:
PTE-PEAC –    Vidux-Szegedi RSE 15.00
Kecskeméti RC-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
MAFC-BME – Sümegi RE 19.00

B csoport:
Dunaferr SE -DEAC 16.30

Forrás: MTI