Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

December 7., szombat:     

Kézilabda
Férfi NB I: FTC-HungaroControl – Csurgói KK 18.00 SBS-Eger – Sport36-Komló 18.00 Dabasi KC VSE-Váci KSE 18.00 HE-DO B. Braun Gyöngyös – Grundfos Tatabánya KC 18.00 Telekom Veszprém – MOL-Pick Szeged 19.30 

Kosárlabda
Férfi NB I:
OSE Lions-Alba Fehérvár 18.00
DEAC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19.00
Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend 19.00 

Női NB I:
PINKK-Pécsi 424 – PEAC-Pécs, Kozármisleny 15.00
ELTE BEAC Újbuda-ZTE Női Kosárlabda Klub 15.00
TFSE-MTK – Vasas Akadémia 18.00
Uni Győr MÉLY-ÚT – NKE-FCSM Csata 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 15. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 14.30
Debreceni VSC-Budapest Honvéd 17.00
Újpest FC-Kisvárda Master Good, Illovszky Rudolf Stadion 17.00
MOL Fehérvár FC-Paksi FC 17.00
ZTE FC-Kaposvári Rákóczi 17.00

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
Jászberény VT-UTE 19.00
Békéscsabai RSE-Vasas Óbuda 19.30

Vízilabda
BENU Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi Uszoda):
Férfiak:
Elődöntő:
FTC-Telekom Waterpolo – Szolnoki Dózsa 17.30
A-Híd OSC-Újbuda – PannErgy-Miskolc 19.00 

Nők:
Elődöntő:
UVSE-Hunguest Hotels – FTC-Telekom Waterpolo 14.00
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics – Hungerit-Szentes 15.45 

 

December 8., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga:
UTE-Sport Club Csíkszereda (román) 18.30
DEAC – FTC-Telekom 18.30 

Osztrák liga (EBEL):
Hydro Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers (osztrák) 17.30 

Szlovák (Tipsport) liga:
DVTK Jegesmedvék-HC Nové Zámky (szlovák) 17.30

Kosárlabda
Férfi NB I:
Kaposvári KK-Jászberényi KSE 18.00 

Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd-VBW CEKK Cegléd 17.00
Sopron Basket-Aluinvent DVTK 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 20. forduló:
WKW ETO FC Győr-FC Ajka 13.00
Kazincbarcika-Soroksár SC, Putnok 13.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Budaörs 13.00
Vác FC-Szolnoki MÁV FC, Balassagyarmat 13.00
Budafoki MTE – Szeged-Csanád Grosics 13.00
Duna Aszfalt TLC-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
Vasas FC-Dorogi FC 17.00
Szombathelyi Haladás-Gyirmót FC 17.00 

OTP Bank Liga, 15. forduló:
Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC 15.45

Röplabda
Férfi NB I, A csoport:
Sümegi RE – PTE-PEAC 16.30
Vidux-Szegedi RSE – Kecskeméti RC 18.00
MAFC-BME – Vegyész RC Kazincbarcika, Tungsram csarnok 18.30
B csoport:
MÁV Előre-BERICAP – Dunaferr SE 16.00
Szolnoki RK-FINOposvár 16.30

Súlyemelés
Csapatbajnoki döntő, Budapest, Testvériség SE terme 10.00

Vízilabda
BENU Magyar Kupa (Komjádi Uszoda):
Női döntő: 14.30
Férfi döntő: 16.00

Forrás: MTI