Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

November 30., szombat:
     
Asztalitenisz
Kopogós Európa-bajnokság (High Life Sport, III.,  Nagymihály u. 1.)

Karate
Nemzetközi csapatbajnokság (Nemzet Sportcsarnok) 10.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport:
MOL-Pick Szeged – PPD Zagreb (horvát) 17.30

Férfi NB I:
Mezőkövesdi KC-Balatonfüredi KSE 18.00
Grundfos Tatabánya KC-Budakalász 18.00
Sport36-Komló – Dabasi KC VSE 18.00
Csurgói KKK – Orosházi FKSE-Linamar 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Vasas Akadémia-ELTE BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 14. forduló:
ZTE FC-Debreceni VSC 15.45
Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Paksi FC-Újpest FC 17.00
Kisvárda Master Good-Budapest Honvéd 17.00
Diósgyőri VTK-MOL Fehérvár FC 19.30

Merkantil Bank Liga NB II, 19. forduló:
Vác FC – Szeged-Csanád Grosics, Balassagyarmat 13.00
MTK Budapest-Szolnoki MÁV FC 17.00

Lovassport
Lovas világkupa, Papp László Sportaréna – díjugrató verseny 10.00, fedeles négyesfogathajtó világkupa rangsoroló verseny 16.00

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-Békéscsabai RSE, Budaörs 16.00
UTE – 1. MCM-Diamant Kaposvár 18.00

Vízilabda
 E. ON férfi ob I, alapszakasz, 9. forduló:
A csoport:
UVSE – FTC-Telekom Waterpolo 13.00
Tatabánya-Debreceni VSE 16.00
B csoport:
VasasPlaket – ZF-Eger 18.00
Metalcom Szentes – BVSC-Zugló 19.30

E.ON férfi ob I, a 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
B csoport:
RacioNet-Honvéd – AVUS Szombathely 19.00

    

 

December 1., vasárnap:     

Asztalitenisz
Kopogós Európa-bajnokság (High Life Sport, III.,  Nagymihály u. 1.)

Jégkorong
Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák – Schiller-Vasas HC 18.00
FTC-Telekom – Hokiklub Budapest 18.00
UTE-Corona Brasov (román) 18.30

Osztrák liga (EBEL):
Hydro Fehérvár AV19-EC Panaceo VSV (osztrák) 17.30
    
Kosárlabda
Férfi NB I:
KTE-Duna Aszfalt – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00

Női NB I:
NKE-FCSM Csata – Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00
PEAC-Pécs – Sopron Basket 18.00
VBW CEKK Cegléd – Uni Győr MÉLY-ÚT 18.00    

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 14. forduló:
Kaposvári Rákóczi FC-Ferencvárosi TC 18.00

Merkantil Bank Liga NB II, 19. forduló:
Budafoki MTE-BFC Siófok 13.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Aqvital FC Csákvár 13.00
Kazincbarcika-Dorogi FC, Putnok 13.00
Duna Aszfalt TLC-Soroksár SC 13.00
WKW ETO FC Győr-Szombathelyi Haladás 13.00
FC Ajka-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
Vasas FC-Budaörs 17.00

Lovassport
Lovas világkupa, Papp László Sportaréna – díjugrató verseny 8.00, fedeles négyesfogathajtó világkupa 15.00

Röplabda
Férfi NB I:
A csoport:
PTE-PEAC – Kecskeméti RC 16.00
Sümegi RE-Vegyész RC Kazincbarcika 16.30
Vidux-Szegedi RSE – MAFC-BME 18.00

B csoport:
FINO Kaposvár-Dunaferr SE 16.00        
Pénzügyőr SE – MÁV Előre-BERICAP 17.00
Szolnoki RK-DEAC 19.00

Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda-Jászberény VT 17.00

Vízilabda
E. ON férfi ob I, alapszakasz, 9. forduló:
A csoport:
PVSK-Mecsek Füszért – PannErgy-Miskolci VLC 16.30

Forrás: MTI