Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

November 9., szombat:

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló:
A csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria – Vipers Kristiansand (norvég), Érd 19.30

Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés:
DVSC Schaeffler-ZORK Jagodina (szerb) 15.30

Férfi NB I:
Sport36-Komló – Budakalász 18.00
Csurgói KK-Mezőkövesdi KC 18.00

Női NB I:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – Szent István SE 18.00
MTK Budapest-Szombathelyi KKA 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Alba Fehérvár-Jászberényi KSE 18.00
Zalakerámia ZTE KK – PVSK-VEOLIA 19.00    

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 12. forduló:
ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Újpest FC 17.00
Paksi FC-Kisvárda Master Good 17.00
Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

Rali
Rallye Hungary, az Európa-bajnokság és az országos bajnokság idei utolsó futama, Nyíregyháza és környéke 7.00

Röplabda
Férfi NB I, B csoport:
DEAC-Dunaferr SE 16.00

Női Extraliga, alapszakasz:
MTK Budapest-Hungast Haladás, Budaörs 18.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló:
B csoport:
A-Híd OSC-Újbuda – CN Marseille (francia) 20.30

Férfi Eurokupa, negyeddöntő, visszavágó:
PannErgy-Miskolci VLC – Brescia (olasz) 19.00

 

November 10., vasárnap:

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló, A csoport:
MOL-Pick Szeged – Elverum (norvég) 17.00

Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés:
Érd HC-Kubany Krasznodar (orosz) 15.00

Férfi NB I:
Grundfos Tatabánya KC – Orosházi FKSE-Linamar 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Kaposvári KK-Atomerőmű SE 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 12. forduló:
Debreceni VSC-Ferencvárosi TC 17.15

Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló:
Békéscsaba 1912 Előre-Soroksár SC 13.30
Vác FC-Gyirmót FC Győr 13.30
Nyíregyháza Spartacus FC – Szeged-Csanád Grosics 13.30
Kazincbarcika-Aqvital FC Csákvár, Putnok 13.30
Duna Aszfalt TLC-Budaörs 17.00
FC Ajka-Dorogi FC 17.00
Budafoki MTE-Szombathelyi Haladás 17.00
MTK Budapest-BFC Siófok 17.00
Vasas FC-Szolnoki MÁV FC 17.00

Rali
Rallye Hungary, az Európa-bajnokság és az országos bajnokság idei utolsó futama, Nyíregyháza és környéke 7.00

Röplabda
Férfi NB I:
A csoport:
Sümegi RE – MAFC-BME 16.30
Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 17.00
B csoport:
MÁV Előre-BERICAP – FINO Kaposvár 16.00

Forrás: MTI