Hétvégi sportműsor

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

November 2., szombat:

Birkózás
U23-as világbajnokság, Budapest (Ludovika Sportcsarnok) 10.30

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, D csoport:
Győri Audi ETO KC-Krim Mercator Ljubljana (szlovén) 17.00

Férfi NB I:
SBS-Eger – Csurgói KK 18.00
HE-DO B. Braun Gyöngyös – FTC-HungaroControl 18.00
Balatonfüredi KSE – Sport36-Komló 18.00
Orosházi FKSE-Linamar – Váci KSE 18.00
Mezőkövesdi KC-Grundfos Tatabánya KC 18.00

Női NB I:
Szombathelyi KKA-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
DVSC Schaeffler – Motherson-Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Szolnoki Olajbányász-Kaposvári KK 18.00
Jászberényi KSE – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Sopron KC-OSE Lions 18.00
Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Egis Körmend – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
PVSK-VEOLIA – DEAC 18.30

Női NB I:
PEAC-Pécs – NKE-FCSM Csata 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd – TFSE-MTK 17.00
Uni Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda 18.00
Vasas Akadémia – PINKK-Pécsi 424 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 11. forduló:
Puskás Akadémia FC-Budapest Honvéd 14.30
Ferencvárosi TC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC 17.00
ZTE FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Debreceni VSC-Paksi FC 17.00

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
UTE-MTK Budapest 18.00    
Hungast Haladás-Békéscsabai RSE 18.00

Rúdsport
PolePlay országos rúdsport- és légtorna-bajnokság, Budapest (Angyalföldi Sportközpont, Rozsnyai út) 8.00

Tollaslabda
44. Yonex magyar nemzetközi tollaslabda-bajnokság, Budaörs (Városi Sportcsarnok) 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 6. forduló:
A csoport:
Szolnoki Dózsa-Deberceni VSE 16.00
PVSK-Mecsek Füszért – UVSE 19.00
Tatabánya-Szegedi VE 17.00

B csoport:
Metalcom Szentes – Kaposvári VK 18.00    
AVUS Szombathely-VasasPlaket 18.00
A-Híd OSC-Újbuda – BVSC-Zugló 19.00    

 

November 3., vasárnap:   

Birkózás
U23-as világbajnokság, Budapest (Ludovika Sportcsarnok) 15.30

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló, A csoport:
MOL-Pick Szeged – RK Celje PL (szlovén) 17.00

Női NB I:
Kisvárda Master Good SE-Érd HC 14.30
Siófok KC – EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 17.00

Kosárlabda
Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub-Sopron Basket 17.00
VBW CEKK Cegléd-Aluinvent DVTK 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 15. forduló:
Békéscsaba 1912 Előre-Budaörs 13.30
Soroksár SC-Dorogi FC 13.30
Kazincbarcika – Szeged-Csanád Grosics 13.30
Duna Aszfalt TLC-Szolnoki MÁV FC 13.30
Vasas FC-BFC Siófok 16.30
FC Ajka-Aqvital FC Csákvár 17.00
MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Gyirmót FC Győr 17.00
WKW ETO FC Győr-Budafoki MTE 17.00

Röplabda
Férfi NB I:
A csoport:
PTE-PEAC – Sümegi RE 14.00
Kecskeméti RC – Vidux-Szegedi RSE 17.00        

B csoport:
Dunaferr SE – MÁV Előre-BERICAP 16.30
Pénzügyőr SE-DEAC 17.00

Forrás: MTI