Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

November 1., péntek:      

M4 Sport
16.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. szabadedzés
18.30: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-ZTE
20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Magyarország-Ecuador

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Paderborn

Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
17.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost
19.45: Darts, World Series, döntő, 1. nap

Eurosport 1
08.00 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 5. nap

Digisport 1
09.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon – Paris Saint-Germain

Digisport 2
14.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

Spíler1 TV
08.05: Motorsport, MotoGP, Maláj Nagydíj, 2. szabadedzés

 

November 2., szombat:      

M4 Sport
00.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Brazília-Angola
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Mezőkövesd
18.45 és 21.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 3. szabadedzés és időmérő
23.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Salt Lake City

Sport 1
14.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce-Veszprém
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győr-Ljubljana
19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto-Montpellier
22.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-New Orleans Pelicans

Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Bayern München
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Koprivnica-FTC
20.00: Darts, World Series, döntő, 2. nap

Eurosport 1
06.55 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 6. nap
18.20: Hódeszka, világkupa, Modena

Digisport 1
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Napoli
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus

Digisport 2
09.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Lyon

Digisport 3
13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lille
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Rennes

Spíler1 TV
01.55, 02.50 és 03.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Maláj Nagydíj, 3. szabadedzés
05.30, 06.25 és 08.00: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Maláj Nagydíj, időmérő
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Manchester United
15.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool

Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Valencia
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Betis

 

November 3., vasárnap:      

M4 Sport
14.15: Kézilabda, női NB I, Kisvárda-Érd
16.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Siófok
19.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam
23.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Salt Lake City

Sport 1
03.00: Küzdősport, UFC-gála, New York
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Löwen
15.15: Lóverseny, Kincsem+
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Celje
20.15: Darts, World Series, döntő, 3. nap

Sport 2
02.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas
13.45: Darts, World Series, döntő, 3. nap
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Chargers-Green Bay Packers

Eurosport 1
06.55: Sznúker, World Open, Jüszan, 7. nap
15.05: Atlétika, New York Marathon

Eurosport 2
12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 7. nap
16.50: Hódeszka, világkupa, Modena

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Cagliari
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Udinese
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lazio

Digisport 2
09.30 és 12.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
15.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Reims
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Monaco

Digisport 3
14.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Nové Zámky
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Parma

Spíler1 TV
04.40, 06.00 és 07.15: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Maláj Nagydíj, futam
14.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Leicester City

Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Real Mallorca
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Alavés
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Getafe
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Sociedad

Forrás: MTI