Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Október 4., péntek:      

M4 Sport
17.45: Úszás, világkupa, Budapest
20.00: Labdarúgás, női Eb-selejtező, Magyarország-Svédország, Miskolc
22.15: Atlétika, világbajnokság, Doha

Duna World
19.00: Atlétika, világbajnokság, Doha

Sport 1
08.00 és 12.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.30: Kosárlabda, NBA, nemzetközi felkészülési mérkőzés, Sacramento Kings-Indiana Pacers
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Düsseldorf

Sport 2
08.30, 10.30 és 13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Antalyaspor

Eurosport 1
15.00: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Sassuolo

Digisport 2
08.00 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Marseille

Digisport 3
18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Trencín

Spíler1 TV
09.05 és 10.05: Motorsport, MotoGP és Moto 2, Thaiföldi Nagydíj, 2. szabadedzés

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Eibar

 

Október 5., szombat:      

M4 Sport
06.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyarország-Líbia
11.45: Labdarúgás, U17-es női Eb-selejtező, Magyarország-Kazahsztán
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mezőkövesd
16.45: Úszás, világkupa, Budapest
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Debrecen
22.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

Duna World
14.15: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok
15.45 és 18.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

Sport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Kristiansand-FTC

Sport 2
06.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Köln

Eurosport 1
13.00: Kerékpár, horvát körverseny, 5. szakasz
15.30: Kerékpár, Tour de l’Eurométropole

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Giro dell Emilia
16.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal
20.00: Úszás, International Swimming League, Indianapolis

Digisport 1
08.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Leicester City
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Crystal Palace
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Parma
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Angers
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sampdoria
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Nice

Spíler1 TV
03.55,04.50 és 05.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Thaiföldi Nagydíj, 3. szabadedzés
07.30, 08.30 és 10.05: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, Thaiföldi Nagydíj, időmérő
12.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Tottenham Hotspur
20.15: Kézilabda, SEHA Liga, Veszprém-Meskov Breszt

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Levante
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Villarreal

 

Október 6., vasárnap:    

M4 Sport
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros
17.45: Úszás, világkupa, Budapest

Duna World
17.45: Atlétika, világbajnokság, Doha

Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC-gála, Melbourne
13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking
15.30: Lósport, nemzeti galopp-liga és Kincsem+
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Győr-Sävehof
21.00: Cselgáncs, Grand Slam, Brazíliaváros

Sport 2
08.30: Tenisz, ATP-torna, Tokió
13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Augsburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Union Berlin
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Oakland Raiders-Chicago Bears
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Green Bay Packers

Eurosport 1
08.30: Autósport, endurance-világbajnokság, Fudzsi
13.00: Kerékpár, horvát körverseny, 6. szakasz
15.15: Kerékpár, Famenne Ardenne Classic

Eurosport 2
14.50: Lovaglás, Nemzetek Kupája, Barcelona
17.30: Motorsport, superbike világbajnoki sorozat, Donington
20.00: Úszás, International Swimming League, Indianapolis

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli
20.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

Digisport 2
10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Cagliari
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Orli Znojmo
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Lazio
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims

Spíler1 TV
05.40, 07.00 és 08.15: Motorsport, Moto3, Moto2, MotoGP, Thaiföldi Nagydíj, futam
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Espanyol
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Atlético Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Getafe
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla

Forrás: MTI