Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Augusztus 9., péntek:      

Sport 1
20.00: Lóverseny
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Uerdingen-Borussia Dortmund
23.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 2. nap

Sport 2
11.00: Darts, World Series, Brisbane
17.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, női negyeddöntők

Eurosport 1
07.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság
18.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

Eurosport 2
15.00: Kerékpár, lengyel körverseny, 7. szakasz

Digisport 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Norwich City

Digisport 2
18.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal

Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lyon

Spíler1 TV
08.55, 09.50 és 10.50: Motorsport, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés
13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 

Augusztus 10., szombat:

M4 Sport
16.45: Labdarúgás, NB I, Kaposvár-Mezőkövesd
19.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Újpest

Sport 1
09.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, női elődöntők, férfi negyeddöntők
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Würzburg-Hoffenheim
21.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 3. nap

Sport 2
11.00: Darts, World Series, Brisbane Masters, 2. nap
16.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi negyeddöntők, női helyosztók
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Gil Vicente-FC Porto
22.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Pacos Ferreira

Eurosport 1
07.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság
16.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

Eurosport 2
14.30: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Alkmaar
18.05: Lovaglás, Global Champions Tour, Valkenswaard

Digisport 1
00.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntő
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Stade Reims
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-St. Étienne

Digisport 2
01.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton
21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

Digisport 3
20.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Rennes

Spíler1 TV
08.55, 09.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Aston Villa

 

Augusztus 11., vasárnap:      

M4 Sport
17.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MOL Fehérvár FC

Sport 1
02.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Montevideo, Valentina Sevcsenko-Liz Carmouche
15.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Osnabrück-RB Leipzig
18.45: Lóverseny, Nemzeti Galoppliga
19.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Marítimo-Sporting CP

Sport 2
11.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi elődöntők
15.00: Lóverseny, Kincsem+
16.45: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi helyosztók
20.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 4. nap

Eurosport 1
07.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság
18.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

Eurosport 2
14.00: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Alkmaar

Digisport 1
00.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto
02.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Nimes

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Metz
19.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő
22.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

Spíler1 TV
08.35, 09.05 és 09.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.40, 12.00 és 12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea

Forrás: MTI